Jak zrobić biało-czerwone profilowe na Facebooku - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Jak zrobić biało-czerwone profilowe na Facebooku

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jak każdy z nas widzi Facebook został zalany fala zdjęć profilowych przyozdobionych kolorami tęczy. Moda ta przywędrowała do nas z USA, gdzie dano homo parom prawa do zawierania małżeństw. Nie wiem co ma Polska wspólnego z ustawodawstwem w Stanach Zjednoczonych ale bardzo wielu naszych rodaków idąc za falą mody również ustawiło sobie tęczowe profilówki. Ja osobiście usunąłem wszystkie osoby, które takie zdjęcia miały wśród moich “znajomych”. Bo głupoty “nie zniesę”.

Jako alternatywę do tęczowych barw chciałbym zaproponować barwy narodowe. Można w bardzo łatwy sposób dodać do naszego zdjęcia profilowego biało-czerwone tło.

Pierwszy sposób: http://pintscher.pl/kolory/
Wystarczy zapisać swoje zdjęcie profilowe na dysk, załadować je na podanej wyżej stronie i gotowe. Można sobie dodać orzełka i znak Polski Walczącej. Teraz zapisujesz zdjęcie na dysk i ustawiasz jako swoje profilowe.

Drugi sposób: http://kupczyk.it/pl/
Wykonujemy to dokładnie tak samo jak powyżej. :)

Przyłącz się do akcji i zmień swoje zdjęcie w dumne kolory biało-czerwone! Okazji ku temu jest wiele: 1 marca (Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”) 2-3 maja (Święto Flagi i Święto Narodowe Trzeciego Maja), 11 lipca (Rocznica “Krwawej Niedzieli” na Wołyniu), 1 sierpnia (rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego), 15 sierpnia (Święto Wojska Polskiego, rocznica Bitwy Warszawskiej), 1 września (rocznica rozpoczęcia II wojny światowej), 17 września (zdradziecki atak ZSRR na Polskę), 11 listopada (Święto Niepodległości), 13 grudnia (rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego)… i wiele innych dat, które uznacie za stosowne.

Pieśni na Święto Niepodleglości – 11 listopada

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy