w ,

“Jasno, jednoznacznie i w punkt” – Prezydent Andrzej Duda ocenia wypowiedź niemieckiego kardynała

“Jasno, jednoznacznie i w punkt. Przede wszystkim o wartościach. Szacunek” – tak Prezydent Duda skomentował wypowiedź niemieckiego kardynała Gerharda Müllera na temat sytuacji międzynarodowej wokół naszego kraju. O jakie słowa chodzi? – Polska od dawna znajduje się na celowniku finansowych i politycznych potęg prowadzących dechrystianizacyjną kampanię w Europie i Ameryce – mówił były prefekt Kongregacji Nauki Wiary kardynał Gerhard Müller w rozmowie z agencją Kath.net.

Niemiecki hierarcha podkreślił, że „w Polsce nie wyblakła jeszcze pamięć o sześciu milionach obywateli zamordowanych przez Niemców i o traktowaniu wszystkich Polaków jak podludzi. – Czy my, Niemcy, kiedykolwiek nauczymy się traktować naszych sąsiadów z szacunkiem, bez wiecznego besserwisserstwa? – pytał w rozmowie z Kath.net.

– O cierpieniach i zmaganiach Polaków o wolność i demokrację z całkowicie niedemokratycznymi Niemcami, od Fryderyka II poprzez Bismarcka do Hitlera, oraz o ich pionierskiej roli w upadku żelaznej kurtyny w Europie przed rokiem 1989, nikt nie chce nic wiedzieć nic, ale chcą ich za to uszczęśliwiać zachodnimi wartościami (aborcją jako prawem kobiet, eutanazją osób chorych i starszych, wczesną seksualizacją i zrównywaniem jakiegokolwiek związku seksualnego z małżeństwem) – argumentował hierarcha. // Za TVP.info

Demonstrujący atakują policję przed komisariatem. Nagrano tych barbarzyńców [WIDEO]

Jaki mocno w PE: “Niemcy nie będą nas uczyć praworządności!”