JEST WYROK SĄDU! Lech Wałęsa musi przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za swoje kłamstwa! [WIDEO]

0
821

Sąd Okręgowy w Gdańsku orzekł dzisiaj, że Lech Wałęsa musi przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za słowa o jego odpowiedzialności za katastrofę smoleńską. – Wolność słowa i debaty publicznej stanowi jeden z istotnych fundamentów państwa prawa. Bez wolności słowa nie ma praw jednostki, ale wolność słowa nie jest wolnością absolutną. Jedną z jej granic jest ochrona dobrego imienia poszczególnych osób – mówiła sędzia. Wyrok nie jest prawomocny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lech Wałęsa skompromitował Polskę! Na pogrzeb prezydenta Busha poszedł w koszulce KON-STY-TU-CJA! [WIDEO]

Wałęsa musi przeprosić w oświadczeniu następującej treści: – Przepraszam pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w moich wypowiedziach publicznych w okresie od kwietnia 2015 roku do maja 2017 roku sformułowałem wobec niego zarzuty, że Jarosław Kaczyński mając świadomość nieodpowiednich warunków pogodowych, panujących podczas lotu polskiej delegacji do Smoleńska wydał polecenie nakazania lądowania samolotu czym doprowadził do katastrofy lotniczej 10 kwietnia 2010 roku.

Za: TV Republika, TVP.info

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here