w ,

„Kłamca i hipokryta chce wyznaczać moralne standardy w polityce”

„Kłamca i hipokryta chce wyznaczać moralne standardy w polityce.Już dużo złego zrobił w Polsce,także jako przewodniczący RE ( Brexit, imgranci ).Tusk ma wredny charakter.Teraz jątrzy w EPL. Gdzie się nie pojawi stwarza problemy.Czas może na polit. emeryturę,to skorzystają wszyscy” – pisze na Twitterze europoseł Beata Mazurek o Donaldzie Tusku, który kolejny raz skompromitował się w polityce międzynarodowej atakując Wiktora Orbana w czasie pandemii koronawirusa.

Donald Tusk wysłał list do członków Europejskiej Partii Ludowej, w której zapowiedział powrót do dyskusji nad członkostwem Fideszu w tej strukturze, czyli usunięciu partii Wiktora Orbana z EPL.

Na list Tuska odpowiedział rzecznik węgierskiego rządu Zoltan Kovacs:

Na jakiej zasadzie Donald Tusk uznaje, że [rządy za pomocą dekretów] są „moralnie” nie do zaakceptowania? Na Węgrzech nie obowiązuje „permanentny stan nadzwyczajny” i nie został on  „wprowadzony na nieokreślony okres”. Przyjęte rozwiązania mogą zostać zniesione w dowolnym czasie przez parlament. Przestaną one obowiązywać gdy skończy się pandemia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ważny apel Patryka Jakiego: „Oddanie teraz władzy 3RP wbrew woli ludzi to szaleństwo”

[WIDEO] „W walce z epidemią liczy się każda para rąk i dlatego choć przebywają za więziennym murem, też mogą pomóc.”