KOD planuje prowokację podczas Marszu Niepodległości!!! Zdrajcy chcą zniszczyć Święto Niepodległości!

1
32315

W czasie kiedy ulicami stolicy po raz kolejny przejdzie Marsz Niepodległości, Komitet Obrony Demokracji planuje swoje zgromadzenie.

– Z całą pewnością będziemy go (Dzień Niepodległości – przyp. red.) świętować i będziemy to robić tak, aby nie wzbudzać zamieszek. Na pewno nie będziemy urządzali ustawki, nie chcemy wchodzić w jakieś kolizje czy interakcje uliczne – stwierdził na antenie TVN, Mariusz Kijowski, dodając jednak, że “decyzja w tej sprawie jeszcze nie została podjęta”.

Do mobilizacji nawołuje również na Twitterze Tomasz Lis:

– Już dziś wzywam wszystkich demokratów i przeciwników PiS do wielkiej mobilizacji i organizacji 11 listopada marsza pół miliona ludzi.

– Ta draka, którą planują na 11 listopada, ma służyć zagranicy. Poczytajmy sobie, pośledźmy Twittera. Oni planują drakę – ocenił te plany Mariusz Błaszczak w programie „Kwadrans polityczny” w TVP Info, dodając: – Wszystko w ręku Gronkiewicz-Waltz. Jako prezydent Warszawy ma wpływ na trasy przemarszu 11 listopada. Spodziewam się, że nic nie zrobi w tej sprawie a może nawet będzie się starał doprowadzić do tej konfrontacji. Totalna opozycja, którą jest Platforma Obywatelska, bo tak mówi Grzegorz Schetyna, używa ulicy i zagranicy w walce z rządem PiS. Używają zagranicy, chodzi o szkalowanie Polski na temat rzekomych zagrożeń z tego tytułu. To są incydenty. To jest margines marginesów. Polska jest krajem bezpiecznym, w Polsce nie ma tego problemu.

Do konfrontacji dążą też tradycyjnie lewacy z organizacji “antyfaszystowskich”. Stowarzyszenia 11 Listopada, Antyfaszystowska Warszawa oraz Warszawska Federacja Anarchistyczna pod hasłem “Sprzeciw się Nacjonalizmowi – Za Wolność Naszą i Waszą!” planują zakłócać obchody na własna rękę. Zachęcają do tego na razie tymi słowy:

– Przez ostatnie lata obserwujemy narastanie nacjonalistycznych tendencji w społeczeństwie. Nacjonaliści zawłaszczyli święto niepodległości, wykorzystując je do organizacji największej corocznej faszystowskiej demonstracji w Europie, pojawiają się i organizują spotkania w szkołach, decydują kto może uczestniczyć w uroczystościach państwowych a kto nie.
Dotychczas nacjonaliści kojarzeni byli z chuligańskimi incydentami z Marszu Niepodległości. Obecnie to już nie tylko prymitywni zadymiarze, wykrzykujący hasła o „białej Polsce” – teraz przywdziali garnitury i otwarcie współpracują z państwem.
Spotkajmy się 11. listopada i pokażmy, że nie ma naszej zgody na zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez rasistowskie, seksistowskie i ksenofobiczne bojówki, a tym bardziej na dawanie przyzwolenia przez rząd na rozwój i promocję faszystowskich ugrupowań!

Za: dzienniknarodowy.pl

A my przyponimamy, że ten marsz należy do wszystkich patriotów i bez Waszego finansowego wsparcia, będzie bardzo ciężko to wszystko zorganizować (straż, promocja, samochody, nagłośnienie, łączność, scena itd.).
Na samym dole podajemy dane do przelewu lub możecie to zrobić ze strony internetowej www.marszniepodleglosci.pl

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”
ul. Majdańska 1 lok.11 04-088 Warszawa
nr rach. 33 2130 0004 2001 0591 0831 0001

W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): VOWAPLP1

Na stronie można tez dokonać płatności przez Paypal.

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here