Kowalski: "III RP w soczewce. Gazeta Wyborcza wydaje instrukcje sędziom Sądu Najwyższego" - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Kowalski: “III RP w soczewce. Gazeta Wyborcza wydaje instrukcje sędziom Sądu Najwyższego”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“III RP w soczewce. Jarosław Kurski z “Gazetą Wyborczą” wydają instrukcje sędziom Sądu Najwyższego. Sędzia Iwulski, ubabrany w kolaborację z sowietami, odbiera „rozkaz”: zgodne z konstytucją RP wybory masz uznać za nieważne! A ja odpowiem: dokończymy reformę wymiaru sprawiedliwości” – pisze na Twitterze poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski.

„Pseudosędziowie nie mogą decydować o ważności pseudowyborów” – pisze na łamach „Gazety Wyborczej” Jarosław Kurski. „Drodzy sędziowie, nie poddaje się walki minutę przed gwizdkiem. Ludziom, którzy w obronie Waszej niezawisłości wychodzili na ulice, jesteście winni walkę do końca!” – apeluje do sędziów.

“Gazeta Wyborcza W dziś z apelem do sędziów. Idzie śladem „planu Giertycha”. Jak Andrzej Duda wygra – nie uznać wyborów. Nie uznawać sędziów powołanych za czasów PiS, nie uznawać instytucji (TK,ID), nie uznawać demokracji. Ale pamiętajcie! Chodzi nam o demokracje i konstytucję” – dodaje Patryk Jaki.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy