Kukiz’15 powołał think-tank: Fundacja Potrafisz Polsko!

0
1880

Fundacja Potrafisz Polsko działa na rzecz rozwoju świadomości obywatelskiej, wierząc w prymat dobra wspólnego nad partykularnymi interesami grup społecznych, biznesowych i politycznych. Działania Fundacji Potrafisz Polsko ogniskują się przede wszystkim w obszarze eksperckim.

Wokół nas skupiamy zespół niezależnych ekspertów, którzy działają na rzecz przejrzystości procesu stanowienia prawa i podnoszenia jego jakości, a także na rzecz polskiej przedsiębiorczości. Jesteśmy przekonani, że o sile polskiej gospodarki muszą stanowić polskie małe i średnie firmy.

ZOBACZ: Dość milczenia! Kukiz’15 przypomina o LUDOBÓJSTWIE WOŁYŃSKIM! Projekt ustawy ustanawiającej 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA w Sejmie!

Wiadomość od Pawła Kukiza:

Drogi Przyjacielu, Ruch Kukiz’15 cały czas idzie do przodu dzięki pracy naszych posłów i oddolnemu zaangażowaniu Obywateli. Owocem tej pracy jest powołany przez nas think-tank – Fundacja Potrafisz Polsko.

To nasz wspólny sukces. Chcemy, aby ta Fundacja była zapleczem eksperckim dla ruchu obywatelskiego Kukiz’15. Kilka miesięcy w Sejmie nauczyło nas, że lobbing różnych grup interesu doprowadza w Polsce do uchwalania prawa sprzecznego z interesem Obywateli i polskich firm. Jestem absolutnie przekonany, że siłą naszej gospodarki powinny być polskie małe i średnie firmy, a nie zagraniczne korporacje!

Dlatego powołaliśmy Fundację Potrafisz Polsko i skupiliśmy w niej zespół niezależnych ekspertów. Nasi eksperci opracowują projekty na rzecz przejrzystości legislacji w Polsce. Fundacja ma stworzyć pole dla niezależnych, rzetelnych ekspertyz i konsultacji społecznych by tworzyć prawo zgodne z oczekiwaniami Obywateli i polskich przedsiębiorców.

Zachęcam do wsparcia rozwoju Fundacji Potrafisz Polsko poprzez przekazanie jej 1% podatku. Wystarczy wpisać nr KRS 0000150277 w deklarację PIT.

Jeśli jesteś zainteresowany, więcej informacji jest na stronie internetowej Fundacji www.potrafiszpolsko.net

Czołem!  Paweł Kukiz

Potrafisz Polsko

ZOBACZ: Jacek Wilk (Kukiz’15) Musimy Polaków uzbrajać! A nie rozbrajać! O dostępie do broni palnej.

Jacek Wilk (Kukiz’15) rząd nie może ingerować we władzę rodzicielską!

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here