Kulturowa dzicz. Reakcja polityków PO na wypadek premier Szydło!

3
24098

Wczoraj ok. 18.30 w Oświęcimiu doszło do wypadku samochodowej kolumny rządowej z udziałem Beaty Szydło. Premier została przetransportowana śmigłowcem do WIM w Warszawie. Ranni zostali też dwaj funkcjonariusze BOR – jeden z nich pozostanie na leczeniu w warszawskiej WIM.

Kolumna trzech pojazdów Biura Ochrony Rządu była prawidłowo oznakowana i poruszała się z prędkością około 50 km na godzinę. Samochód, którym poruszała się Pani Premier to pancerne audi A8 z 2016 r. Kierował  nim doświadczony funkcjonariusz, który jest w służbie od 2002 r. i był kierowcą w grupach ochronnych byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Od początku rządu Prawa i Sprawiedliwości jest kierowcą w grupie ochronnej Pani Premier. Posiada prawo jazdy kategorii B, C, D, uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi oraz odbył szkolenie na tym modelu samochodu.

Kolumna wykonywała manewr wyprzedzania, a kierowcy samochodów zachowali się prawidłowo. Uniknęli zderzenia z Seicento.  W przeciwnym razie mogłoby dojść do zmiażdżenia fiata.

Jak skomentowali to politycy i zwolennicy Platformy Obywatelskiej? Zobacz na totalne zbydlęcenie polskiej polityki, tacy ludzie nie powinni znajdować się w Sejmie!:

1Radosław Sikorski

Back

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here