Kulturowa dzicz. Reakcja polityków PO na wypadek premier Szydło! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Kulturowa dzicz. Reakcja polityków PO na wypadek premier Szydło!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wczoraj ok. 18.30 w Oświęcimiu doszło do wypadku samochodowej kolumny rządowej z udziałem Beaty Szydło. Premier została przetransportowana śmigłowcem do WIM w Warszawie. Ranni zostali też dwaj funkcjonariusze BOR – jeden z nich pozostanie na leczeniu w warszawskiej WIM.

Kolumna trzech pojazdów Biura Ochrony Rządu była prawidłowo oznakowana i poruszała się z prędkością około 50 km na godzinę. Samochód, którym poruszała się Pani Premier to pancerne audi A8 z 2016 r. Kierował  nim doświadczony funkcjonariusz, który jest w służbie od 2002 r. i był kierowcą w grupach ochronnych byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Od początku rządu Prawa i Sprawiedliwości jest kierowcą w grupie ochronnej Pani Premier. Posiada prawo jazdy kategorii B, C, D, uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi oraz odbył szkolenie na tym modelu samochodu.

Kolumna wykonywała manewr wyprzedzania, a kierowcy samochodów zachowali się prawidłowo. Uniknęli zderzenia z Seicento.  W przeciwnym razie mogłoby dojść do zmiażdżenia fiata.

Jak skomentowali to politycy i zwolennicy Platformy Obywatelskiej? Zobacz na totalne zbydlęcenie polskiej polityki, tacy ludzie nie powinni znajdować się w Sejmie!:

Radosław Sikorski

Dariusz Rosati

Roman Giertych

Robert Kropiwnicki

Michał Zgutka

Krzysztof Stachowski

Sławomir Neumann

Anna Kalczyńska

Wojciech Pisula

Robert Biedroń

Sławomir Nitras

Polityczny troll z Połczyna chyba zapomniał o swoich drogowych ekscesach w Szczecinie. Chętnie mu przypomnę: Nitras chwali Merkel za przepisową jazdę. Sam miewał z tym problemy!

Jagna Marczułajtis

Zbigniew Hołdys

Komitet Obrony Demokracji

Gdzie jest HEJT STOP?

I na koniec, dla porównania – jak zachował się komunista, Leszek Miller:

Nawet czerwony komuch potrafi się zachować w takiej sytuacji, to pokazuje, że politycy PO przekroczyli kolejną granicę, są zdecydowanie gorsi od swoich przodków-sprzedawczyków, są gorsi od czerwonej zarazy.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,858FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy