w ,

Kulturowa dzicz. Reakcja polityków PO na wypadek premier Szydło!

Wczoraj ok. 18.30 w Oświęcimiu doszło do wypadku samochodowej kolumny rządowej z udziałem Beaty Szydło. Premier została przetransportowana śmigłowcem do WIM w Warszawie. Ranni zostali też dwaj funkcjonariusze BOR – jeden z nich pozostanie na leczeniu w warszawskiej WIM.

Kolumna trzech pojazdów Biura Ochrony Rządu była prawidłowo oznakowana i poruszała się z prędkością około 50 km na godzinę. Samochód, którym poruszała się Pani Premier to pancerne audi A8 z 2016 r. Kierował  nim doświadczony funkcjonariusz, który jest w służbie od 2002 r. i był kierowcą w grupach ochronnych byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Od początku rządu Prawa i Sprawiedliwości jest kierowcą w grupie ochronnej Pani Premier. Posiada prawo jazdy kategorii B, C, D, uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi oraz odbył szkolenie na tym modelu samochodu.

Kolumna wykonywała manewr wyprzedzania, a kierowcy samochodów zachowali się prawidłowo. Uniknęli zderzenia z Seicento.  W przeciwnym razie mogłoby dojść do zmiażdżenia fiata.

Jak skomentowali to politycy i zwolennicy Platformy Obywatelskiej? Zobacz na totalne zbydlęcenie polskiej polityki, tacy ludzie nie powinni znajdować się w Sejmie!:

Radosław Sikorski

Dariusz Rosati

Roman Giertych

Robert Kropiwnicki

Michał Zgutka

Krzysztof Stachowski

Sławomir Neumann

Anna Kalczyńska

Wojciech Pisula

Robert Biedroń

Sławomir Nitras

Polityczny troll z Połczyna chyba zapomniał o swoich drogowych ekscesach w Szczecinie. Chętnie mu przypomnę: Nitras chwali Merkel za przepisową jazdę. Sam miewał z tym problemy!

Jagna Marczułajtis

Zbigniew Hołdys

Komitet Obrony Demokracji

Gdzie jest HEJT STOP?

I na koniec, dla porównania – jak zachował się komunista, Leszek Miller:

Nawet czerwony komuch potrafi się zachować w takiej sytuacji, to pokazuje, że politycy PO przekroczyli kolejną granicę, są zdecydowanie gorsi od swoich przodków-sprzedawczyków, są gorsi od czerwonej zarazy.

Co myślisz?

Nie tylko Polska i Węgry. Cała UE nie chce imigrantów!

M. Shaded za rządów PO złożyła wniosek o przyjęcie 150 syryjskich sierot. Decyzja była odmowna. Gdzie oburzenie salonu, jak w przypadku fake-owych „10 sierot”?