Marek Jakubiak do posła PO: "Jak was nazwać inaczej, jak nie złodzieje?" [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Marek Jakubiak do posła PO: “Jak was nazwać inaczej, jak nie złodzieje?” [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do ostrej wymiany zdań między Markiem Jakubiakiem z Kukiz’15 a posłem PO Rafałem Trzaskowskim doszło w programie “Kawa na ławę” na antenie TVN24.

Do tej pory Platforma Obywatelska nie powiedziała jeszcze dlaczego przegrała wybory, nie przeprowadziła własnej analizy, ale już wie, że da trzynastą emeryturę, że da więcej od PiS-u. (…) To jest takie gadanie, żeby słupki rosły. Natomiast jak was nazwać inaczej, jak nie złodzieje, jeżeli miliardy z kont z OFE zabiera się ludziom w biały dzień, mówiąc, że taka jest potrzeba państwa? To były pieniądze obywateli, nie wasze – mówił współzałożyciel Stowarzyszenia Endecja.

ZOBACZ KONIECZNIE: Marek Jakubiak: Ukraińcy nie są naszymi braćmi. Brutalnością nic się nie równa z ludobójstwem na Wołyniu

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy