Marsz Kobiet przeciwko Trumpowi za pieniądze Sorosa! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Marsz Kobiet przeciwko Trumpowi za pieniądze Sorosa!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Rzekomo spontaniczne protesty kobiet w Stanach Zjednoczonych przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi okazują się być inicjatywą organizacji w dużej mierze wspieranych finansowo przez George’a Sorosa.

Liberalne amerykańskie media przedstawiały wielkie protesty kobiet przeciwko Donaldowi Trumpowi jako całkowicie spontaniczne manifestacje. Sobotni marsz, który zgromadził tylko w Waszyngtonie kilkaset tysięcy osób (przede wszystkim kobiet), miał być oddolnym wyrazem protestu przeciwko nowemu amerykańskiemu prezydentowi. Jak donosi jednak „New York Times”, tak naprawdę za marszem stały pieniądze. I to nie byle kogo, bo samego. George’a Sorosa, w czasie kampanii wyborczej gorącego zwolennika Hillary Clinton. Jedna z dziennikarek „NYT”, Asra Q. Nomani, przyjrzała się 403 tak zwanym „grupom partnerskim” marszu.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Frustracja Sorosa! Przez wygraną Trumpa stracił miliony dolarów!

Okazało się, że Soros ma związki przynajmniej z 56 organizacjami współtworzącymi rzekomo spontaniczne protesty, w tym z najważniejszymi „partnerami” marszu – proaborcyjną organizacją Planned Parenthood oraz ekologiczną organizacją National Resource Defense Council. Inne grupy organizujące marsz, a wspierane przez Sorosa to choćby: National Action Networl, MoveOn.org, American Civil Liberties Union, Center for Constitutional Rights, Amnesty International czy Human Rights Watch.

Jak dodaje „NYT”, marsz wspierało także kilka organizacji islamskich; także wśród nich można znaleźć grupy wspierane finansowo przez fundację Sorosa.

https://www.youtube.com/watch?v=6Va17ZvaByM

Za: pch24.pl, źródło: nytlive.nytimes.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,164FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy