Młodzież masakruje rządy Platformy Obywatelskiej! Sejm Dzieci i Młodzieży - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Młodzież masakruje rządy Platformy Obywatelskiej! Sejm Dzieci i Młodzieży

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przemówienie młodych Polaków podczas XXI Sejmu Dzieci i Młodzieży, 1 czerwca 2015 roku. Prawdziwy głos młodego pokolenia, które ma dość obciachu Platformy Obywatelskiej! Które chce żyć w normalnym kraju…
“Ponieważ młodzi odważyli się mieć swoje zdanie na temat polityków i sytuacji w Polsce to znani publicyści kazali nam emigrować, używając w stosunku do nas – młodego pokolenia – obelżywych słów.”
Jeśli władza się nie zmieni to pewnie za rok już Sejmu Dzieci i Młodzieży nie będzie. Strach przed realnymi ocenami z ust młodych Polaków będzie zbyt wielki.

Zapraszam: https://prawicowyinternet.pl

XXI sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży
Sala Posiedzeń

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy