Murzyni podchodzą z bronią do Francuzów. Imigrancki prank na YouTube. Zobacz WIDEO!

2
2381

Społeczeństwa państw Europy Zachodniej są sterroryzowane, ludzie boją się chodzić na mecze, koncerty, wiece polityczne, każdy ma w pamięci wydarzenia z Paryża kiedy to otwarto ogień do setek młodych Francuzów. Wielokrotnie pisałem już na blogu o różnych “prankach”, które ludzie nagrywają i wrzucają na YouTube, dla przykładu:

Tym razem “żarcik” zrobili Afrykańczycy, imigranci chcieli “sprawdzić, czy społeczeństwo europejskie jest rasistowskie”. Młody murzyn podchodził do ludzi i wyciągał replikę broni. Oczywiście reakcja była natychmiastowa, spierdzielali jak najdalej i jak najszybciej mogli. Szkoda, że to Europa a nie Stany Zjednoczone, wówczas taka “zabawa” szybko mogłaby się skończyć rozwaleniem pustej głowy “prankerów”.

https://www.youtube.com/watch?v=4Du2M_8JHuU

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. Prewencyjnie strzał w głowę dla śmieszków. Ale z drugiej strony – jakoś mi nie szkoda tych kretynów. Dorośli ludzie, odpowiedzialne osoby wybierają w wyborach lewaków. Więc niech zbierają owoce.

  2. Powinni im tak ryja obić a żeby dostąpili zaszczytu wstąpienia na wyższy poziom społeczny i z czarnego stać się różowo-filetowym…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here