Nekrofilia jest „Halal”, czyli religijnie akceptowalną praktyką w Islamie?

0
4041

Bardzo wpływowy Imam – Zamzami Abdelbari z Maroka wydał fatwę głoszącą, iż nekrofilia jest „Halal”, czyli religijnie akceptowalną praktyką w Islamie. Powiedział, że mąż ma prawo do stosunku ze swą martwą żoną 6 godzin po jej śmierci. Imam stwierdził, że małżeństwo pozostaje aktualne nawet po śmierci, która nie przerywa małżeńskiej więzi. Jako dowód przytoczył koraniczny werset, który głosi, że wyznawcy Islamu pójdą do raju wraz ze swymi żonami. Dodał, iż mąż może umyć ciało swej martwej żony i odbyć z nią stosunek. Powiedział również, że kobieta ma takie samo prawo, lecz zawiódł w wyjaśnieniu – w jaki sposób kobieta ma poradzić sobie w odbyciu stosunku ze zwłokami swego męża.

Zemzami uzasadnił to orzeczenie w taki sposób: “skoro dobre muzułmańskie małżeństwo spotka się po śmierci ponownie w niebie, a śmierć nie unieważnia przecież kontraktu małżeńskiego, nie musi być ona przeszkodą w zaspokojeniu pożądania męża wobec ciała jego dopiero co zmarłej żony i odbycia z nim stosunku płciowego”.

Artykuł może wydawać się żartem ale niestety tak nie jest – na dole strony zamieszczam liczne źródła w wielu językach potwierdzające główną tezę artykułu; “wielu islamistów dopuszcza uprawianie sexu ze zmarłymi”.

Największe brytyjskie portale informacyjne, takie jak dailymail.co.uk informowały w 2012 roku, że kwestia odbywania stosunków z martwą żoną miała wejść pod obrady egipskiego parlamentu, jednocześnie wiek zawarcia małżeństwa miał zostać obniżony do lat 14 (pod naporem oburzonych brytyjskich muzułmanów zaznaczono w artykułach, że “informacja może być fałszywa”). Jak pisałem w poprzednim wpisie, w krajach arabskich młode dziewczynki są bardzo często ofiarami islamskich pedofilów: Jemen. 8-latka zmarła po nocy poślubnej z 40 latkiem! Oto islam w praktyce!

W sumie można się zastanawiać co jest gorsze; nekrofilia czy zoofilia, trzeba się też zastanowić czy można mówić prawdę o islamie i o podobnych sprawach, których domagają się islamscy fundamentaliści. Radny Opola Tomasz Wróbel usłyszał zarzuty za nazwanie islamistów „gwałcicielami kóz!”, za wrzucenie artykułu o nim na jednym z fanpage’y o islamie zostałem zbanowany na 30 dni przez administrację Facebooka… a przecież są setki filmów pokazujących islamistów “kochających swoje kózki”. Co jeszcze przyniesie nam “ubogacenie kulturowe” Europy? Mamy już pedofilię, kamieniowanie kobiet, niewolnictwo, zoofilię, nekrofilię, ścinanie głów niewiernym, zamachy terrorystyczne, wyłudzanie zasiłków, gwałty, kradzieże, morderstwa, co jeszcze?

Źródła: bialyrasizm.pl – Abdel-Bari_Zamzami – http://www.alkhabar.ma (najlepiej użyć tłumaczenia google na angielski) – businessinsider.com – huffingtonpost.co.uk – dailymail.co.uk – theamericanmuslim.org

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here