Niemcy: Inwazja sponsorowana. Tajemnicze loty z Turcji lądują pod osłoną nocy! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Niemcy: Inwazja sponsorowana. Tajemnicze loty z Turcji lądują pod osłoną nocy!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Oficjalnie kryzys migracyjny został w Niemczech zastopowany: coraz mniej ludzi widać na szlaku bałkańskim, nie widać prawie żadnych specjalnych pociągów i autobusów. Nic dziwnego, twierdzi coraz więcej internautów alarmujących strony internetowe zajmujące się tym problemem. Migranci podróżują samolotami. Pod osłoną nocy specjalne loty są przyjmowane na niemieckich lotniskach pomiędzy godz. 0:00 i 06:00. Takie informacje dotyczą m.in. lotnisk: Kolonia-Bonn, Hannover oraz bazy lotniczej Bundeswehry w Wunstorf. Ten ostatni przypadek jest szczególnie zastanawiający, bo nie ma żadnego szczególnego powodu, by lądował tam samolot pasażerski. Chyba, że chcesz coś ukryć przed społeczeństwem.

Loty w większości są z Turcji, ale zdarzają się z Grecji i Egiptu. Takie informacje pokazują wyświetlacze. Krótko po wylądowaniu samoloty odlatują – wyświetlacze podają kierunek jako “nieznany”.

Charakterystyczne jest również to, że po pasażerów przyjeżdżają autobusy które odbierają ich prosto z płyty lotniska tuż po wyjściu z samolotu. Świadkowie twierdzą, że finansuje je Federalny Urząd do spraw Migracji i Uchodźców (BAMF). Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,834FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy