Niemcy organizują imigrantom warsztaty z flirtowania! Pod ochroną policji…

0
17497

Tego jeszcze nie było! W niemieckim mieście Essen młodzi mężczyźni pochodzący z Syrii czy Afganistanu zachęcani są do zapisania się na warsztaty z flirtowania. Organizuje je stowarzyszenie AWO (Arbeiterwohlfahrt), a kursy te odbywają się pod nazwą „How to fall in love in Germany“ („Jak się zakochać w Niemczech”).

Co ciekawe, przebieg warsztatów obserwują stróże prawa. Czego mogą dowiedzieć się imigranci podczas spotkań w AWO? Uchodźcy poznają niemieckie zwyczaje, podstawowe zwroty, także te, które służyć mają “zaczepkom” płci pięknej. Przybysze z innych kontynentów skorzystać mogą także z poradnictwa seksuologicznego.

Jak relacjonują opiekunowie grup, imigranci zbyt szybko chcą dać upust swoim seksualnym pragnieniem, co w ich miejscach pochodzenia nie jest niczym dziwnym. Stąd też częstokroć dochodzi do “problematycznych” sytuacji. Na kursach imigranci mają poznać niemiecką kulturę, co w dalszej perspektywie zapobiegać ma wydarzeniom podobnym do tych znanych z Kolonii. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here