Niemcy: pracownik ośrodka dla uchodźców zdradza szokujące kulisy, o których nie mówią media [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Niemcy: pracownik ośrodka dla uchodźców zdradza szokujące kulisy, o których nie mówią media [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Napływ imigrantów to także świetny pomysł na sukces finansowy. Ukrywający swoją tożsamość pracownik jednego z ośrodka dla uchodźców zdradza, jak wiele organizacji wykorzystuje obecną sytuację w sposób niemal ,,pasożytniczy”. Zdradza także kulisy ich funkcjonowania w ośrodku.

Warte uwagi są również słowa dotyczące moralności przybyszów z Bliskiego Wschodu i z Afryki: “Od 20 wieczorem do 6 rano oglądali pornosy na najwstrętniejszych stronach. To były takie strony jak “teensex” ale też i pedofilskie strony – pedofilskie treści też można było wyczytać.”

Kogo Angela Merkel ściągnęła do Europy? Sami posłuchajcie:

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,232FaniLubię
17,867ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy