Niemieccy identytaryści pod obserwacją Urzędu Ochrony Konstytucji!

0
9494

Szef niemieckiego Urzędu Ochrony Konstytucji poinformował, że jego instytucja coraz baczniej przygląda się działalności tamtejszych identytarystów. Generacja Tożsamości nazwała działania tajnych służb bezzasadnymi, podkreślając swoją chęć poszerzenia demokratycznej debaty o kwestie imigracji.

W wywiadzie dla konserwatywnego dziennika „Rheinische Post”, szef federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji, Hans-Georg Maassen, poinformował, że jego instytucja coraz baczniej przygląda się działalności środowiska identytarystów, którzy od pewnego czasu są aktywni również na terenie Niemiec. Według Maassena, służby stwierdziły, iż Generacja Tożsamości, związana z metapolitycznym ruchem Nowej Prawicy, przeniosła swoją internetową działalność do realnego życia, stąd może być zagrożeniem dla zapisów zawartych w niemieckiej ustawie zasadniczej.

Generacja Tożsamości (Identitäre Bewegung) w wydanym oświadczeniu stwierdziła, iż zarzuty szefa Urzędu Ochrony Konstytucji są bezzasadne, ponieważ organizacja w zgodzie z demokratycznymi wartościami chce rozszerzyć debatę publiczną o kwestie imigracji i przyszłości kontynentu europejskiego. Prawdziwym zagrożeniem dla konstytucyjnych zasad są więc działania tajnych służb.

ZOBACZ: Génération Identitaire blokuje imigrantów w Calais! Brawo! Zobacz WIDEO!

Maassen w tym samym wywiadzie podkreślił po raz kolejny, że na celowniku agentów służb nie znajdują się działacze narodowo-konserwatywnej Alternatywy dla Niemiec (AfD), która w opinii urzędu nie jest ugrupowaniem ekstremistycznym.

Za: autonom.pl Na podstawie: jungefreiheit.de, identitaere-bewegung.de.

DefendEurope

Identytaryzm – Młodzi Francuzi idą po olej do głowy!

UDOSTĘPNIJ! I polub PRAWICOWY INTERNET: https://www.facebook.com/prawicowyinternet?fref=tsApel młodzieży francuskiej poddawanej lewicowej indoktrynacji najdłużej ze wszystkich narodów Europy. Dziedzictwo Rewolucji Francuskiej. Potężny niegdyś naród europejski, najstarsza córa Kościoła, wiedziony obecnie przez europejskich cadyków i Wielki Wschód Francji na rzeź do szlachtuza. Tak kończą wszelkie utopie.

Opublikowany przez Prawicowy Internet na 8 wrzesień 2015

Oraz podobny apel młodych Polaków:

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here