https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/10958576_437570669756372_5400568407875925647_n.jpg
w ,

O końcówce Platformy Obywatelskiej… CHCEMY ZMIAN!

Zapraszam na początku do obejrzenia krótkiego filmiku z 2007 roku, expose premiera Donalda Tuska – Donek robi sobie jaja a jego koledzy ministrowie ledwo mogą wysiedzieć ze śmiechu…:

Jeśli na Waszych twarzach pojawił się drwiący uśmieszek to dobrze! Przypomnijmy jeszcze kwestie nie brania pieniędzy z budżetu państwa. Pieniądze miały być przekazywane na cele charytatywne – oczywiście po wygranych wyborach – nic z ponad stu kilkudziesięciu milionów złotych nie poszło na biedne dzieci – w końcu trzeba za coś opłacać internetowych trolli!

To są tylko dwie sytuacje – najbardziej znane, w których Platforma w żywe oczy kłamała – dlaczego zatem nadal ma poparcie rzędu kilkudziesięciu procent? Jak mam myśleć o społeczeństwie, które nadal oddaje na nich swoje głosy?

Moje poglądy na temat SLD i Platformy Obywatelskiej są stałe od 2005 roku – kiedy zacząłem interesować się polityką – od tamtej pory, już jako 15 latek uważałem członków tych partii za karierowiczów, którzy nie idą w politykę aby coś zmienić czy dlatego, że mają jakieś swoje głębsze idee i przekonania – a dla hajsu i układów.
No bo ludzie… jakie przekonania może mieć ktoś zapisujący się do Platformy? Jest za zmniejszeniem podatków? Jest za odbiurokratyzowaniem Polski? czy może za likwidacją Senatu?
O ile jeszcze mogę jakoś sobie wytłumaczyć, że ktoś mógł głosować w 2005 roku na PO – ale nie widzę argumentów dlaczego ktoś po 5 latach ich rządów, nadal oddawał im swoje poparcie

Przeglać Platformę - za grafikapatriotyczna.pl
Przegnać Platformę – za grafikapatriotyczna.pl

Działania Platformy przed oddaniem władzy

Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na obecne działania Platformy Obywatelskiej, która mając świadomość, że czas jej rządów nadszedł będzie obsadzać co ważniejsze urzędy swoimi ludźmi aby wycisnąć jak najwięcej pieniędzy dla swoich zaufanych działaczy. Co chwilę słychać o tym, że z budżetu państwa idą wielomilionowe kwoty na premie dla urzędników, czy takie działanie, przed zbliżającymi się wyborami nie czymś w rodzaju korupcji politycznej?

urzedasy

Platforma zapewniła sobie wybór sędziów Trybunału Konstytucyjnego, których kadencja mija dopiero w listopadzie i grudniu… zmniejszyli również wymagania potrzebne do zostania członkiem Trynunału Konstytucyjnego, otwierając tym samym drogę politykom swojej partii do objęcia stanowisk w Trybunale… obecnie wymagane będzie ukończenie studiów prawniczych i 10 letnia praktyka przy legislacji – czyli między innymi bycie posłem…
Jak dobrze wiemy – mając władze w Trybunale Konstytucyjnym z łatwością będą mogli paraliżować działania przyszłego rządu balansując na granicy prawa, upolityczniając organ, który ma stać na straży przestrzegania Konstytucji.

Maks Kraczkowski

Kolejna sprawa, poseł Maks Kraczkowski poinformował na Twitterze, że że Kancelaria Prezydenta podpisuje obecnie dużo umów o pracę z osobami, które pracowały dotychczas na umowę o dzieło – chodzi m.in. o „ekspertów”. Warto podkreślić… przez 5 lat byli zatrudnieni na umowę o dzieło – a teraz, po przegranych wyborach prezydenckich – nagle są zatrudniani… aby mogli na umowe o pracę popracować kilkanaście dni… i tym samym obciążyć znacznymi kosztami Kancelarię Andrzeja Dudy… Czyste chamstwo.
To próba zabezpieczenia ich przed zwolnieniami bądź zagwarantowanie odprawy. Dodajmy, że wielotysięcznych odpraw, które zrujnują finanse Kancelarii Prezydenta na najbliższych kilka lat.
Chyba trudno sobie wyobrazić, że Andrzej Duda będzie współpracować z komunistycznymi generałami szkolonymi w Moskwie bądź że będzie słuchać porad działacza PZPR Nałęcza…

Kłanianie się sowieckim agentom...
Kłanianie się sowieckim agentom…

Warto poruszyć również kwestię głośnych dymisji w rządzie Ewy Kopacz… wszyscy, którzy odchodzą dostają kilkadziesiąt tysięcy odprawy

Chcemy zmian!!!!

Czekam z wielką niecierpliwością na chwilę kiedy PiS i Kukiz dojdą do władzy! Czekam na lament Michnika, Lisa i Pohanke, że tysiące urzędasów traci robotę. Czekam na dosłowne przewrócenie nogami wszystkich politycznych stanowisk od lat zajmowanych przez przydupasów Platformy. Czekam na całkowitą zmianę władzy w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, czekam na zmianę we władzach telewizji publicznej – chociaż akurat nazwisko prezesa zarządu może pozostać to samo – tylko zmieniłbym imię z Juliusz na Grzegorz.
I mam nadzieję, że zaraz po tym zamiast przebiegłych Lisów będziemy mogli w publicznej telewizji częściej oglądać takie osoby jak Cejrowski, Ziemkiewicz, Pospieszalski czy Ewa Stankiewicz.

Liczę na to, że filmy takie jak „Ida” czy „Pokłosie” nie będą miały nawet co liczyć na dotacje z budżetu państwa – będą zaś wspierane takie filmy jak „Wyklęty” Konrada Łęckiego czy „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego. Liczę, że wreszcie powstaną wysokobudżetowe filmy o Witoldzie Pileckiego, majorze Łupaszcze czy Annie Walentynowicz.

POCZYTAJ O FILMIE „WYKLĘTY”! FILM O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH FINANSOWANY PRZEZ OSOBY PRYWATNE!

Liczę, że zmieni się program nauczania historii w polskich szkołach, że dzieci i młodzież podczas 12 letniej nauki nie będą na okrągło powtarzać materiału o Starożytnym Egipcie czy Wojnie Stuletniej jak to jest obecnie na porządku dziennym a większy nacisk zostanie położony na historię Polski XX wieku czyli to co jest najważniejsze. Mam nadzieję, że nauczyciele przestaną się bać mówić o tym jak powstała III RP, że nie z inicjatywy Solidarności a komunistów, którzy oddali władzę aby się nachapać więcej pieniędzy. Mam nadzieję, że w polskich szkołach dzieci wreszcie będą zmuszone nauki polskich pieśni patriotycznych!

Dzisiaj mało, które dziecko zna słowa „Roty”, „Pieśni Konfederatów Barskich” czy „Czerwonych Maków na Monte Cassino” – podczas mojej nauki w liceum ani razu nie padło nazwisko Hemar czy Konarski – może warto by wprowadzić do szkół lekcje o kulturze II RP, nie tylko prawa II RP (chociaż o karze śmierci za korupcję warto mówić i myśleć!), wspaniałe przedwojenne pieśni Astona, Żabczyńskiego czy Faliszewskiego… zamiast marnować czas na gadanie o Gender wprowadźmy lekcje z oglądaniem filmów przedwojennych, które budziły w Polakach dumę z własnego pochodzenia! Pokazywały nasz naród jako bitwy i honorowany a nie jako podludzi mordujących Żydów za garść srebrników.

To jest chore aby młodzież szukała patriotyzmu w Internecie a nie w szkole! Dzisiaj patriotyczną dumę w młodym pokoleniu rozbudzają Tadek, Basti czy Rete… raperzy w Internecie, którzy odwalają cholernie dobrą robotę! – młodzi chcą czuć dumę z Polski – a polskie państwo powinno im to umożliwić poprzez patriotyczną oświatę! Nie możemy pozwalać aby lektury takie jak Krzyżacy były zastępowane Harrym Potterem…

Czekam na minę Michnika kiedy polski rząd przestanie zamawiać za ponad 100 milionów złotych gazetki AGORY a ogłoszenia będzie zamieszczać w Rzeczpospolitej czy w Gazecie Polskiej. Zapewne Kaczyński, Duda czy Kukiz będą nazywani faszystami niszczącymi ład społeczny! Ale to wszystko już znamy… przez wiele lat tych, którzy pragną silnej Polski wyzywali i opluwali – ale mam nadzieję teraz nastanie tego kres!

Liczę, że wreszcie IPN otrzyma zielone światło do skazywania komunistycznych zbrodniarzy! Nic mnie nie obchodzi, że mają po 90 lat, ich miejsce jest w pierdlu – niech tam kończą swoje żywota. Ich nie obchodziło to że kilkunastoletnie dziewczynki pokroju Inki chciały wolnej Polski, strzelali im w głowy w lasach za sowieckie pieniądze. Nie zasługują na to aby w wolnej Polsce żyć na wolności a tym bardziej dostawać z polskiego państwa jakichkolwiek pieniądze.

Powracając jednak do spraw bieżących a odsuwając marzenia… zwróćmy uwagę kto zostanie ułaskawiony przez Prezydenta Komorowskiego w ciągu ostatnich dni jego prezydentury… wspominając koniec tow. Kwaśniewskiego na prezydenckim fotelu i wypuszczenie z więzień bohaterów afery starachowickiej oraz zwykłych przestępców… mam duże obawy czy np. pan Marcin Plichta – bohater afery Amber Gold nie wyjdzie na wolność….

Jeśli wolisz artykuł w formie wideo, to zapraszam na mój nowy kanał, na którym zamierzam publikować swoje opinie i komentarze na tematy społeczne i polityczne. Zapraszam do subskrypcji!

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wybory2015: Rozwalmy partiokrację za pomocą „listy społecznej” już w tych wyborach #116

Stonoga demoluje rząd Kopaczki Jan Pietrzak felieton