Opłacało się zdradzić? Gigantyczna emerytura Tuska - wzrośnie 40-krotnie! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Opłacało się zdradzić? Gigantyczna emerytura Tuska – wzrośnie 40-krotnie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Donald Tusk otrzymując – w nagrodę za posłuszne wykonywanie dyspozycji – funkcję szefa Rady Europejskiej, mógł liczyć nie tylko na wysokie wynagrodzenie (125 tys. zł miesięcznie), ale również gigantyczną emeryturę w wysokości 80 tys. zł miesięcznie. To oznacza, że w porównaniu z emeryturą jaką dostałby w Polsce, świadczenie to wzrośnie mu 40-krotnie! Jakby tego było mało – Tusk nie będzie musiał czekać do 67. roku życia na uzyskanie prawa do emerytury. Okazuje się bowiem, że unijni urzędnicy prawo to nabywają już po ukończeniu 62 lat.

ZOBACZ: Polski Rząd nie poprze kandydatury Donalda Tuska na Szefa RE! BRAWO! PRECZ ZE ZDRAJCAMI!

Kiedy Polacy będą otrzymywać coraz niższe świadczenia emerytalne (z roku na rok będą one się zmniejszać, aż przeciętnie osiągną pułap dzisiejszych 800 zł), a wiek emerytalny będzie ciągle wydłużany (nie ulega wątpliwości, że 67 lat to dopiero początek – eksperci mówią, że docelowo trzeba będzie wydłużyć wiek emerytalny do 73. lat), Donald Tusk będzie pławił się w luksusach. A wszystko dzięki temu, że 7 lat skutecznie wykonywał dyspozycje płynące z Brukseli i Berlina, których celem było ograniczenie potencjału gospodarczego Polski. Za: niewygodne.info.pl

Niemieccy politycy i prasa MUREM za Donaldem Tuskiem! „Powinien przyjąć obywatelstwo niemieckie”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy