w ,

Państwo islamskie sprzedaje niewolnice seksualne online!

Branie w niewolę niemuzułmańskich dziewcząt oraz wykorzystywanie ich jako niewolników seksualnych jest usankcjonowane przez świętą księgę islamu Koran. Zgodnie z islamskim prawem, muzułmańscy mężczyźni mogą brać „jeńców”. „O Proroku! My uznaliśmy za dozwolone dla ciebie żony, którym dałeś wiana, i niewolnice, które ci darował Bóg jako zdobycz” (Koran 33:50) Wersety 4:3 i 4:24 poszerzają ten przywilej dla muzułmanów. Koran mówi, że mężczyzna może uprawiać sex ze swoimi żonami oraz niewolnicami. 

Gwałty na niewolnicach są również usankcjonowane przez islamską tradycję:

„Abu Sirma rzekł do Abu Saida al Khurdi: „O Abu Saidzie, słyszałeś może słowa Apostoła Allaha na temat stosunku przerywanego”? On odpowiedział: „Tak”, i dodał: „Wyruszyliśmy z Apostołem Allaha na wyprawę do Mustaliq. Wziął on do niewoli kilka wspaniałych arabskich kobiet; a my je potrzebowaliśmy, gdyż cierpieliśmy z powodu braku naszych żon, (ale w tym samym czasie) także z potrzeby okupu za nie. Dlatego zdecydowaliśmy się na stosunek seksualny z nimi, ale przerywany. Powiedzieliśmy: „Czynimy tak nawet, gdy Apostoł Allaha jest obok nas, dlaczego więc z nim o tym nie porozmawiamy”? Zapytaliśmy więc Apostoła Allaha, a on rzekł: „Nie ma znaczenia jak to zrobicie. Każda dusza, która ma się urodzić do Dnia Zmartwychwstania, urodzi się”.” (Sahih Muslim, Księga 8, Hadis 3371)

Również w prawie islamskim zawarto informacje dotyczące niewoli: „Kiedy dziecko bądź kobieta zostają pojmani, stają się niewolnikami przez fakt schwytania, poprzednie małżeństwo kobiety jest natychmiast unieważnione” (Umdat al-Salik O9.13)

7 kwietnia 2016 roku islamski duchowny Iraqi Ayatollah Al-Haeri stwierdził, że muzułmanin może wypożyczać swoje niewolnice przyjaciołom. Nagranie tutaj: memri.org Wykorzystywanie dziewcząt i młodych kobiet jest niestety zjawiskiem międzykulturowym, ale tylko w prawie islamskim jest usankcjonowane „wolą boską”.

islambiciekobiet

ZOBACZ: Saudyjski terapeuta rodzinny: islam dopuszcza bicie żon w przypadku nieposłuszeństwa!

Seksualna niewolnica za $8.000

Joby Warrick dziennikarz Washington Post opisał próbę wystawienia kobiety na sprzedaż przez jednego z bojowników państwa islamskiego. Dziewczyna miała może 18-lat, oliwkową skórę i ciemną grzywkę opadającą na twarz. Na zdjęciu na Facebooku wygląda jakby była zmuszana do  uśmiechu i nie patrzy w stronę w stronę fotografa.

Podpis pod zdjęciem zawiera najważniejszy fakt: „Ona jest na sprzedaż”

„Do wszystkich braci myślących o zakupie niewolnicy, ta jest za $8.000” tak rozpoczyna się post który został wysłany przez bojownika ISIS, który nazywa się Abu Assada Almani. Zdjęcia w ciągu kilku godzin zostały usunięte przez administrację Facebooka, i nie jest jasne, czy właściciel konta sprzedawał dziewczynę osobiście czy wystawił ofertę innego bojownika państwa islamskiego. Ale ten nietypowy wpis pokazuje nam to, o czym od lat mówią narody mordowane przez islamistów: dla setek kobiet, które stają się niewolnicami seksualnymi dżihadystów, życie zamienia się w piekło.

Niewola to nie tylko wykorzystywanie seksualne i bezustanne poniżanie, to również zagrożenie życia. Niewolnice giną tak z rąk samych islamistów jak i w trakcie walk. Mieszkając z nimi są narażone na śmierć np. podczas bombardowania. Cierpią również na niedobór żywności oraz lekarstw.

Social media już od dawna wykorzystywane są przez bojowników ISIS, publikują w nich swoje propagandowe filmy między innymi pokazujące kilkuletnie dzieci szkolone do zabijania dla kalifatu ale również egzekucje pojmanych Europejczyków.

https://www.youtube.com/watch?v=X-AXbYtdc-E

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nigeria: północna część kraju jest oczyszczana z chrześcijan. Działania islamistów noszą znamiona ludobójstwa

„Obłapiali ofiary i dotykali w intymne miejsca” – islamscy imigranci na koncercie w Niemczech!