PARODIA! Uciekali do Niemiec przed wojną. Teraz wracają do kraju… na kilkutygodniowe wakacje! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

PARODIA! Uciekali do Niemiec przed wojną. Teraz wracają do kraju… na kilkutygodniowe wakacje!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Żyjący z zasiłków uchodźcy, którzy otrzymali azyl w Niemczech, biorą… płatne urlopy i wracają do kraju na wakacje. Urlopowicze to uchodźcy z Syrii, Afganistanu i Libanu, którzy podczas procesu azylowego zdołali udowodnić, że uciekli przed wojną i terrorem, bądź byli prześladowani w ojczyznach.

Według ustaleń niemieckiego „Welt am Sonntag”, zjawisko brania urlopów przez uchodźców w celu odwiedzenia kraju, w którym rzekomo byli zagrożeni, jest dość powszechnym zjawiskiem. Takie spostrzeżenia potwierdza Federalna Agentura Pracy, jednak urzędnicy o sprawie nie mogą rozmawiać, aby nie doszło do kolejnej burzliwej debaty na temat uchodźców.

Gazeta twierdzi, że urlopowicze to uchodźcy z Syrii, Afganistanu i Libanu, którym udało im się udowodnić podczas procesu azylowego, że uciekli przed wojną i terrorem, bądź byli prześladowani. To zagrożenie nie przeszkodziło im, by odwiedzić krewnych w ojczyźnie. Takie „ryzykowne” pobyty trwały nawet kilka tygodni.

„Welt am Sonntag” sugeruje, że uchodźcy oszukali niemieckie władze, kłamali podczas procesu przyznawania azylu i powinno prowadzić do odebrania im ochrony. – Jeśli to prawda, to nie wiem co powiedzieć. Ci uchodźcy powinni stracić prawo do azylu, bo otrzymali go w oparciu o kłamstwo – zaznaczył Armin Schuster, poseł chadecji (CDU).

Za: pch24.pl, źródło: wpolityce.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,223FaniLubię
17,877ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy