PILNE! Imigranci zasztyletowali Polaka w Ełku! Polacy demolują lokal z “kebabem”!

18
335010

Młodzież Wszechpolska Ełk poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że trwa właśnie manifestacja po tym jak w sylwestrową noc 21-letni Polak został zasztyletowany przez grupę imigrantów, prawdopodobnie pracowników punktu gastronomicznego z kebabem: “Na ulicy Armii Krajowej trwa własnie manifestacja w związku z zamordowaniem 21letniego mieszkańca Ełku.”

Stan na godzinę 16:15: Policja zatrzymała 4 cudzoziemców z Algierii, Tunezji i Maroka! 

W sylwestrową noc między godziną 22 a 23 przed jednym z kebabów w Ełku doszło do awantury. W jej wyniku zginął 21-latni Polak – na jego ciele były dwie rany kłute prawdopodobnie od noża. Według informacji Radia 5 21-latek żył przed przyjazdem karetki. Niestety nie udało się go uratować. Wśród zatrzymanych są osoby, które pochodzą z zagranicy. – Dla dobra śledztwa nie ujawniamy ich narodowości – dodaje policjant. RMF FM podaje, że byli to obywatele Tunezji, Algierii i Maroka.

W niedzielę już rano mieszkańcy zapalili tam znicze, po południu w tym samym miejscu zebrał się tłum – około 200-300 osób. Ludzie wznoszą okrzyki (m.in. “j***ć ciapatych!”), rzucają kamieniami i petardami. TVP podaje, że lokal został zniszczony, w jego stronę poleciały kamienie, cegły, płyty chodnikowe.

Nagranie wideo z ataku na punkt gastronomiczny:

A zatem jest to szósty Polak, który został zamordowany w 2016 roku dzięki polityki imigracyjnej Angeli Merkel: 

W 2016 pięciu Polaków padło ofiarą polityki imigracyjnej Angeli Merkel!

Za: gazeta.pl, tvn24.pl, wp.pl

Komentarze:

komentarzy

18 COMMENTS

  1. Jestem za wyciąć jak chwasty randapem spiskach i niech idą skąd przyszli islamiści j…ni religie niech w swoim kraju stosują bo tam tak jest w imię allacha

  2. Ci zlodzieje chuligani kobole beda bronic polskich kobiet bezbronnych dzieci a ci ktorzy o nich w ten sposob pisza beda srac po kontach i modlic sie zeby ktos bronil ich rodzine chcecie to bierzcie rodziny i dzieci wynocha do niemiec to was zycia ciapaci naucza wrocicie z pokora albo wcale …

  3. Jeśli wpuścić to scierwo to pracować będziesz dla ciapaka, żonę będzie walić ci ciapaty i mudl się jak masz małą dziewczynkę bo będzie gwłlcona bo jego bóg mu tak każe a jak jesteś katolikiem to pokryjomu bo ci łeb ujebią to jest zwieźyna a nie ludzie

  4. Polscy bandyci chodzą po ulicach i mordują drugiego Polaka tylko za złe spojrzenie więc co tu gadać. Guwniarzeria Polska jest nic nie warta.

  5. Sylwestrowa noc, pewnie jakiś pijany lamus wszedł do środka chciał kebsa za free potem zaczął ich wyzywać skręciła się awantura i bum dostał dwa noże i koniec kozaka.

  6. Policja i sądy nie skażą muzułmanów za mord na Polaku bo są na usługach Merkel.
    Tylko ulica może sprawiedliwie osądzić morderców.

  7. zlodziej chuligan wrzucil petarde i probowla okrasc ciapakow ci sie wkurwili – gdyby to ciapak okradal polaczkow to wszyscy by przyklasneli ale nie to wspanialy bohater pewnie kibic wiec inne patusy demoluja lokal i wszczynaja bojki z policja bo przeciez hwdp i o to im chodzi. kto wywolal konflikt- polacy- dlaczego – bo musza miec urojonego wroga ktory ich przesladuje. sprawcy powinni byc ukarani ale nie jest od tego tluszcza tylko policja i sądy.

  8. oglądałem przed chwilą relację na żywo i widziałem jak ,,polscy” policjanci skuwali Polaka, nie wiem o co chodzi? to Polak zabił czy ,,ciapaty”?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here