PILNE! Manifestacje KOD zwiększają poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości!

2
8413

Im więcej Komitet Obrony Demokracji organizuje wieców przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości, tym więcej w kolejnych sondażach, rząd zdobywa punktów poparcia. Im więcej Tomasz Lis, Adam Michnik i Ryszard Petru donoszą na Polskę w zagranicznych mediach i u zagranicznych polityków, tym bardziej Polacy stoją murem za Beatą Szydło, Andrzejem Dudą czy Jarosławem Kaczyńskim. 

Adam Michnik kolejny raz załamuje ręce i zapewne dzwoni do brata mordercy, pożalić się na Polaków, którzy ponownie pokazują, że wykuwana przez rodzinę Michników Polska bez wartości, Polska jako sługa, odchodzi do historii, a Naród Polski wstaje z kolan. Tzw. Komitet Obrony Demokracji powstały przy szerokim wsparciu dziennikarzy “Gazety Wyborczej” popiera coraz mniejsza liczba osób, coraz mniej osób przychodzi na demonstracje. KOD stał się dzisiaj symbolem politycznej żenady, tak jak niegdyś prezydent Bronisław Komorowski. Jest również jednym z głównych wrogów polskiego Internetu. Oto przykłady nagłówków z portalu Wykop, serwisu, w którym internauci decydują jakie newsy są najważniejsze:

  • “Obrońcy demokracji” mają Polską flagę w dupie i są z tego dumni.”
  • “Młody student obnażył hipokryzję manifestacji KOD i został wygwizdany!”
  • “Marsz KOD – odklejenie od rzeczywistości bije kolejne rekordy”
  • “Kijowski doszczętnie upokorzony podczas wywiadu z Robertem Mazurkiem!”

Tego typu filmy zyskują dziesiątki tysięcy wyświetleń, i praktycznie same “łapki w górę”:

Michnik przegrał, razem z bratem przejdą do historii naszej ojczyzny jako Ci, którzy niszczyli, zarówno fizycznie jak i informacyjnie pamięć o wielkich polskich bohaterach, nie dopuszczali do wzrostu dumy z naszego pochodzenia i tępili przejawy polskości. Dzisiaj praktycznie każdy młody Polak kojarzy Michnika z wypowiedzią Zbigniewa Herberta: “Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny”, a nie z tego, że kiedykolwiek był “opozycjonistą”. Podobna sytuacja dotyczy Tomasza Lisa, nawet na swoim portalu internetowym naTemat.pl, w sondzie “Czy będziesz oglądał nowy program Tomasza Lisa?” ponad 82% ludzi (35 tysięcy osób) odpowiedziało, że nie.

LisProgramSonda

Wszyscy jasno zdają sobie sprawę, że członkowie KOD-u to w większości osoby, które nie protestują w obronie demokracji, wartości konstytucyjnych czy swobód obywatelskich, protestują ponieważ widzą realną możliwość oderwania ich od koryta. Pierwszy raz po 26 latach czują zagrożenie, czują, że mogą utracić stanowiska, ubeckie emerytury i liczą się z możliwością rozliczenia afer albo odpowiedzialnością karną za katowanie byłych “solidarnościowców”. Nie dziwi zatem fakt, że uczestnikami tych licznych manifestacji są w głównej mierze ludzie starsi, nie biedne babcie, których nie stać na leki, ale starsze panie w drogich płaszczach. Młodzi jeśli się tam pojawiają, to w znacznej mierze są to członkowie młodzieżówek partyjnych PO czy Nowoczesnej. Na manifestacji KOD w Brukseli, dziennikarka Polsat News przez przypadek wsypała kim byli uczestnicy: „Protestujących znam osobiście. To unijni urzędnicy”. 

Prawo i Sprawiedliwość zyskuje dzięki zdradzie liderów opozycji.

Mało kogo dziwi zatem fakt, że im więcej Komitet Obrony Demokracji organizuje wieców przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości, tym więcej w kolejnych sondażach rząd zdobywa punktów poparcia. Polacy wiedzą, że PiS wygrał w demokratycznych wyborach, że rząd Beaty Szydło realizuje większość wyborczych obietnic (no, może poza kwestią imigrantów!) a donoszenie na Polaków za granicę traktują jako zwyczajną zdradę. Czytając komentarze w sieci, co chwilę trafiamy na opinie porównywające KOD, PO, Nowoczesną, Wyborczą do zdradzieckiej Targowicy, wiele osób postuluje aby ze zdrajcami rozliczyć się podobnie jak przed laty.

W ostatnich wyborach parlamentarnych Prawo i Sprawiedliwość otrzymało 37,58 procent głosów. W najnowszych, sondażach wyborczych (styczeń 2016) przeprowadzonych przez CBOS i TNS Polska na PiS chce głosować odpowiednio 39 i 38 proc. respondentów. Trzy miesiące nieustającej nagonki mediów polskich i zagranicznych, setki wniosków o przerwę z ust posłanek Nowoczesnej i tysiące postkomunistów na ulicach polskich miast nie dały rady. Naród polski się obudził ale czeka nas jeszcze wiele pracy, skoro osoby takie jak Joanna Scheuring-Wielgus dostają się do Sejmu RP, to widzimy, że coś jest nie tak z ludźmi oddającymi swoje głosy w wyborach.

Zresztą jak można szanować i popierać takich ludzi… (mając odrobinę honoru i ludzkiej godności), zdjęcie z manifestacji KOD:

StalinKaczynski

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here