w ,

PLUGASTWO! ODRAŻAJĄCE DRAŃSTWO! Onet pisze o „smutnych” świętach żołnierzy Wehrmachtu

Patryk Jaki komentuje: “Onet pisze o „smutnych” świętach…żołnierzy Wehrmachtu. Niemców odpowiedzilanych za ludobójstwa m.in Polaków, zniszczenie i zrujnowanie naszego kraju. Niemcy mieli „smutne” święta? A co powiedzieć o świętach Polaków, których w tym czasie Niemcy rozstrzeliwali, gwałcili, okradali?! Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Onet robi podobne numery. Niedawno pokazywał „smutny” los żołnierzy sowieckich…atakujących Polskę. Niemieckie media nauczą historii głupich Polaków. Polacy zacznijcie się szanować! I przestańcie wierzyć w ich propagandę!”

Onet pisze o „smutnych” świętach…żołnierzy Wehrmachtu🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Niemców odpowiedzilanych za ludobójstwa m.in…

Opublikowany przez Patryka Jakiego Środa, 23 grudnia 2020

FanPage Nagroda Złotego Goebbelsa: “Artykuł opowiadał o realiach wojny z różnej perspektywy, ale tak się NIESZCZĘŚLIWIE złożyło, że redakcja znów kiepsko dobrała ilustrację do treści. Tak jak w 2016 gdy znów NIESZCZĘŚLIWIE umieścili zdjęcie polskich kobiet prowadzonych przez Niemców na egzekucję (zbrodnia w Palmirach 1940) do tekstu o prostytucji i oddawaniu się okupantom. Ogólnie, bardzo NIESZCZĘŚLIWA ta redakcja” 

AKTUALIZACJA: Po zmasowanej krytyce komentujących najpierw usunął tweet reklamujący tekst, a w artykule podmienił ilustrację na inną. Później usunął cały artykuł. Obecnie wyświetla się błąd 404. Po godzinie 13:00 na Twitterze pojawiło się oświadczenie: “Tekst ‘Na froncie, w obozie, pod okupacją… Najsmutniejsze Święta Bożego Narodzenia’ nie powinien się był ukazać w Onecie. Przepraszam w imieniu swoim i redakcji Onetu. Spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Bartosz Węglarczyk – Redaktor Naczelny Onetu”

FanPage Raz prozą, raz rymem – walczymy z propagandowym reżimem:Ja pier… Weźcie może jeszcze tam w Onecie zróbcie wzruszający materiał o pokrzywdzonych Niemcach, którzy wrzucając cyklon B do komory gazowej, kaleczyli sobie dłonie o ostrą krawędź puszki! Ależ bym delegalizował… Gdyby zlikwidować Onet, zburzyć budynek redakcji i postawić w tym miejscu pomnik Kubusia Puchatka, byłby z tego większy pożytek społeczny…”

 

Ja pier…

Weźcie może jeszcze tam w Onecie zróbcie wzruszający materiał o pokrzywdzonych Niemcach, którzy wrzucając…

Opublikowany przez Raz prozą, raz rymem – walczymy z propagandowym reżimem Środa, 23 grudnia 2020

 

https://twitter.com/matt_magdziarz/status/1341681654423797761

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

GŁUPOTA TYGODNIA! Wg Ochojskiej “Wyborcza” i TVN mają nadzorować zakup szczepionek

“Der Onet powinien się dowiedzieć: tak wyglądały święta po niemiecku”