Facebookowa strona organizacji Britain First została osunięta przez władze portalu, które uznały, że jej administratorzy nagminnie naruszają standardy. Wcześniej w tym miesiącu lider grupy i jego zastępczyni – Paul Golding i Jayda Fransen – zostali skazani na kilka miesięcy więzienia “za przestępstwa z nienawiści”. Sąd uznał, że działania organizacji, mogły zaszkodzić procesowi o gwałt na 16-letniej Brytyjce. Zarzuca się im publikowanie treści rasistowskich i nawołujących do nienawiści na tle religijnym oraz etnicznym. Sędzia Justin Barron skazał Paula Goldinga na 18 tygodni więzienia, a Jaydę Fransen na 36 tygodni za kratkami.

Warto dodać, ze fanpage Britain First działał przez wiele lat i nigdy wcześniej nie naruszał “standardów Facebooka”. Obserwowały miliony osób użytkowników Facebooka, przez długi czas był najpopularniejszym fanpage politycznym w Wielkiej Brytanii…

ZOBACZ O CZYM NIE MOŻNA MÓWIĆ: WAŻNY TEMAT: Brytyjska policja bała się oskarżeń o rasizm. Wyszło na jaw, że imigranci skrzywdzili blisko tysiąc nieletnich dziewczynek! Pedofilia kwitła pod osłoną brytyjskich władz!

Ruch Facebooka nastąpił po decyzji Twittera o zawieszeniu konta Britain First i jej liderów, po tym jak zostały udostępnione przez jednego z liderów 3 antyislamskie filmy. Facebook poinformował, że: „Wielokrotnie publikowali treści zaprojektowane w celu wzbudzania niechęci i nienawiści wobec grup mniejszościowych, co dyskwalifikuje strony z naszych usług.” Co takiego mogło wzbudzać nienawiść? Otóż np. filmy będące relacjami z protestów imigrantów w Wielkiej Brytanii, materiały z procesów sądowych islamskich gwałcicieli, sceny przemocy w wykonaniu najeźdźców.

ZOBACZ O CZYM NIE MOŻNA MÓWIĆ: Uchodźcy zgwałcili niemiecką socjalistkę. Aktywistka milczała o sprawie, by walczyć z rasizmem!

Atak na Britain First jest kolejnym krokiem ku cenzurze, ku islamizacji. Władze brytyjskie (oraz Facebook i Twitter) dały jasny sygnał, że o zbrodniach islamskich imigrantów nie można mówić publicznie… bo można zostać całkowicie usuniętym z życia publicznego. 

Za: wprost.pl, nczas.com, nasze.co.uk

Komentarze:

komentarzy

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here