Polak brutalnie pobity na Ukrainie. Za szerzenie prawdy o ludobójstwie na Wołyniu! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Polak brutalnie pobity na Ukrainie. Za szerzenie prawdy o ludobójstwie na Wołyniu!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wiktor Szpakowski jest malarzem artystą, synem żołnierza Wileńskiej Brygady AK i tym samym propagandystą polskiej historii: wydarzeń na Wołyniu oraz deportacji Polaków z regionu Mohylewskiego do Kazachstanu w 1936 roku. Na co dzień mieszka w Żytomierzu na Ukrainie i to właśnie jego otwarta manifestacja polskiego patriotyzmu była powodem pobicia.

Pobicie miało miejsce 15.12.2014 przed domem Wiktora w Żytomierzu podczas wyprowadzania psa. Już wcześniej zdarzało się, że Szpakowski otrzymywał telefoniczne pogróżki. Napastnikom nie podobała się działalność malarza, która wyrażała się nawet w tak błahych rzeczach jak patriotyczna nalepka na samochodzie.

Od całej sytuacji minęły już ponad dwa lata a sprawca nie został odnaleziony pomimo tego, że organom ścigania doskonale znane jest nazwisko osoby, która pobiła artystę.

PRZECZYTAJ O BANDERYZMIE NA UKRAINIE:

Czy Polska wreszcie zareaguje? Czy damy się banderowskiemu bydłu dalej panoszyć?

Kaczyński: Ukraina musi odrzucić kult Bandery jeśli chce wejść do Europy

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,253FaniLubię
17,838ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy