To już mój czwarty wpis z argumentami dlaczego Polska nie powinna przyjmować islamskich imigrantów. Poprzednio pisałem/mówiłem o grzechach kolonizacji i dekolonizacji, destabilizacji krajów arabskich i o tym jak imigranci docierają do Europy. Tym razem przytoczę najważniejsze moim zdaniem argumenty przeciwko przyjmowaniu przez Polskę imigrantów: różnice kulturowe, religijne, dotyczące podejścia do pracy, kobiet, chrześcijan czy wreszcie fakty dotyczące przestępczości wśród muzułmańskiej mniejszości.

Różnice religijne i kulturowe:

Zacznijmy od religii. Dzisiejsza Polska to kraj nadal katolicki, w którym spokojnie obchodzone są katolickie święta, dni te wolne są od pracy a w urzędach, szkołach i w Sejmie wiszą krzyże. Uważam, że jesteśmy społeczeństwem otwartym, przyjaznym ale do czasu kiedy ktoś próbuje nam narzucać swoje poglądy i przekonania. Mamy to małe szczęście, że możemy uczyć się od Europy Zachodniej jak wygląda asymilacja muzułmanów w społeczeństwie chrześcijańskim i ateistycznym. Nikogo nie dziwią już doniesienia z Francji, Danii, Niemiec o niszczeniu chrześcijańskich kościołów, dewastowaniu żydowskich cmentarzy czy młodych islamistach zakłócających msze święte. W samej Bawarii w okresie ostatnich Świąt Bożego Narodzenia zniszczono kilkadziesiąt szopek bożonarodzeniowych. W wielu miastach Szwecji, Danii, Norwegi… zakazano obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia aby nie drażnić społeczności islamskich radykałów.
https://www.youtube.com/watch?v=B7HB0wfHS7g
 

Jednocześnie w państwach tych budowane są setki meczetów, których codzienne wycie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu lokalnych społeczności. Takie podejście do własnej kultury i do własnego dziedzictwa można określić jako całkowicie poddańcze. Ale jak możemy się temu dziwić skoro w europejskich szkołach od najmłodszych lat dzieci uczone są, że agresja to zło, że każdy może zdecydować czy ma być dziewczynką czy chłopczykiem… takie zniewieściałe pokolenie Europejczyków ma odeprzeć młodych, brązowych przybyszów, którzy od najmłodszych lat mają wpajane, że wrogowie Allaha to podludzie i trzeba z nimi walczyć. Bez solidnej podstawy czy to religijnej czy to narodowej nie będziemy mieli szans w starciu z cywilizacją islamu.

Kultura Pracy islamskich imigrantów


Kultura pracy islamskich imigrantów

Kolejna różnica to roszczeniowa kultura pracy nastawiona na „daj mi”. Większość rodzin muzułmańskich w państwach Europy Zachodniej to rodziny, w których występuje największy odsetek bezrobocia w stosunku do reszty społeczeństwa. Przyjeżdżają do Europy głównie po to aby się rozmnażać i żyć za darmo ze świadczeń socjalnych, rzucając ciągłe oskarżenia o rasizm i ksenofobię, kiedy nie otrzymają tego co chcą.

Szacuje, że około 40 proc. młodych muzułmanów we Francji i 50 proc. w Niemczech nie ma pracy. Mimo tego powodzi im się całkiem nieźle. Przybysze z krajów islamskich świadczenia socjalne traktują często jako dżizję, podatek przekazywany im przez innowierców. W Danii 40 proc. wydatków socjalnych trafia do liczącej około 5 proc. populacji muzułmańskiej.

Jeśli zatem europejscy marzyciele myślą, że ściągając muzułmanów, którzy szybko się rozmnażają, zapewnią sobie nowe pokolenie pracujące na ich emeryturę… to muszę ich zmartwić. Prędzej nie dożyjecie starości pobici przez lokalny gang imigrantów. Nie zmienią tych prostych faktów piękne filmy w stylu „Nietykalni”, gdzie murzyn pomaga niepełnosprawnemu, staremu Francuzowi…
Polaków zapewne oburzy fakt, że islamska rodzina otrzymuje średnio od Niemiec około sześć tysięcy złotych zasiłku miesięcznie, a bardzo często również mieszkanie i edukację w postaci nauki języka czy nauki zawodu, z której rzadko korzystają. Sam sobie odpowiedz ile pracujących rodzin w Polsce ma takie dochody.

Z drugiej strony, nie możemy uogólniać i wszystkich imigrantów wrzucać do jednego worka… czy widzieliście Państwo kiedykolwiek Wietnamczyka czy Chińczyka żebrzącego? Żyjącego z zasiłku w obcym państwie? Te narody przyjeżdżają i zapierdzielają aby się utrzymać. Otwierają swoje stragany, handlują chińskimi pierdołami, zakładają knajpy, które powodują znikanie psów w miastach :) ale coś robią! Pracują na siebie!

Nie jestem zamknięty na wszystkich islamskich imigrantów, Ci, którzy mogą się przydać dla polskiej gospodarski; lekarze, programiści, kucharze czy budowlańcy niech przyjeżdżają, zakładają u nas firmy i pracują tak jak reszta społeczeństwa. Od zawsze byliśmy otwartym społeczeństwem ale musimy dbać o swoje interesy tak jak to robi Australia czy Nowa Zelandia.

Przestępczość i bezpieczeństwo:

Aby najłatwiej przekonać się o czymś, najlepiej zobaczyć to na własne oczy, wszelkie osoby, które nawołują do przyjazdu imigrantów zapraszam do dzielnic „sharia zone” czy inaczej „no go zone” to miejsca, w które europejscy policjanci już nawet nie zaglądają, ze strachu. Miejsca całkowicie przejęte przez imigrantów. Jeśli ktoś z Was oglądał świetny film „Gran Torino” to tam w bardzo dobry sposób pokazane było jak imigranci przejmują i niszczą dawniej spokojne dzielnice. Aby nie gnać Was pod Berlin, Paryż czy Marsylię… to samo możecie zobaczyć np. w Koszycach czy pod Wrocławiem na osiedlach zamieszkałych tylko przez Romów.

Jeśli jesteś blondynką wykrzykującą łzawe teksty o pomocy imigrantom to jedź sama, wieczorem do takiej dzielnicy a później dyskutuj na temat bezpieczeństwa!!

Aby zobrazować skalę przestępczości wśród środowisk imigranckich przytoczę cytaty z nagłówków prasy polskiej i anglojęzycznej:


– „80 procent przestępstw w Berlinie popełniają imigranci. 43% z nich to Arabowie, a 32% ma pochodzenie tureckie.”
– „Szwecja 77% WSZYSTKICH gwałtów dokonana przez Muzułmanów których jest 2%”
Procent muzułmańskich więźniów:
Belgia – 45%
Francja 60-70%
USA 17-20% (muzułmanie to 0.8% wszystkich Amerykanów)
Holandia – 20%
Hiszpania – 70%

W opracowanym w roku 1996 raporcie szwedzkiej Krajowej Rady Zapobiegania Przestępczości stwierdzono, iż prawdopodobieństwo dopuszczenia się gwałtu przez imigrantów z północnej Afryki (Algieria, Libia, Maroko i Tunezja) było 23 razy większe niż w przypadku Szwedów. A co na to Szwedzka polityczna poprawność?…
„Szokujący incydent miał na przykład miejsce w roku 2013 w Tensta, podmiejskiej dzielnicy Sztokholmu. Piętnastoletnia dziewczynka została zamknięta z sześcioma mężczyznami obcego pochodzenia, którzy następnie dopuścili się seksu z nią. Sąd niższej instancji skazał wszystkich sześciu mężczyzn, jednak sąd apelacyjny uniewinnił ich, ponieważ nie doszło do przemocy, a sąd ustalił, iż dziewczynka “nie była bezbronna”. :-)

Oprócz zwykłej przestępczości nie możemy zapominać również o dużo bardziej niebezpiecznym zagrożeniem terroryzmem. Jeśli członek ISIS wyrzuci wszystkie swoje dokumenty, wsiądzie na łódkę i przypłynie do Europy to jakim cholera jasna cudem urzędy imigranckie dojdą do tego kim on jest? Wpuszczając do Europy takie rzesze ludzi z państw ogarniętych wojną, wpuszczamy tysiące potencjalnych morderców. Jeśli jednego dnia żyjesz w kulturze, w której czymś normalnym jest zabicie niewiernego maczetą albo ukamieniowanie kobiety za to, że została zgwałcona, a drugiego stajesz się mieszkańcem Europy to czy Twoje podejście do świata się nagle zmieni? Oczywiście, że nie! Nie chcę się obudzić w Polsce, w której będę się bać pojechać metrem. Wystarczy mi, że oglądałem w telewizji zamachy w Madrycie, Londynie czy na lewacką francuską gazetę. Nie chcę tego w Polsce.

Muzułmanie wobec kobiet:

Islam czy w ogóle Azja i Afryka tak kształtują postawę mężczyzny, że musi być władczy, agresywny i roszczeniowy. W zderzeniu z naszą kultura – może być tylko boooooom.
Imigranci, którzy do nas przybywają uznają na swoim terenie obrzezanie kobiet, zabójstwa honorowe, przemoc wobec kobiet, bezwzględną podległość kobiety rodzinie i mężowi, pedofilia – ślub z 8 latkami a nawet niewolnictwo kobiet.

Niewolnice Seksualne w ISIS (Państwie Islamskim)

https://www.youtube.com/watch?v=0aUqJ5NVfts
 

W samym tylko Kongu gwałconych jest 48 kobiet na godzinę, w skali roku jest to kilkaset tysięcy zgwałconych kobiet. Sprawcy praktycznie zawsze pozostają bezkarni. Proszę sobie zatem uzmysłowić ile gwałtów rocznie jest w całej Afryce, gdzie nie prowadzi się takich statystyk. Wśród osób napływających do Europy – 85% to faceci w sile wieku, którzy nie zamierzają zmieniać swojego podejścia do kobiet. A warto też wspomnieć, że radykalni muzułmanie gwałt na chrześcijankach uważają za coś miłego Allahowi. Czy dziwi zatem fakt, że za większość gwałtów w Norwegii, Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii odpowiedzialni są muzułmanie? W mediach tego nie mówią, nie podają pochodzenia – aby nie być oskarżonym o dyskryminację. W Wielkiej Brytanii działają muzułmańskie, pedofilskie gangi zajmujące się wyłapywaniem młodych Brytyjek. Tego chcecie w Polsce? Nie po to pani Kazia Szczuka czy Krzysiu Bęgowski walczyli o konwencję antyprzemocową aby teraz ściągać do Polski osoby, które prawo kobiet ograniczają do rodzenia dzieci.

A na koniec zacytuję Orianę Fallaci: „Domagają się też finansowego wsparcia od miasta i dostają je. Żądają też budowy nowych meczetów i dostają je. Oni, którzy w swoich krajach nie pozwalają chrześcijanom wybudować nawet małej kapliczki i którzy często mordują zakonnice i misjonarzy. I biada obywatelowi, który zaprotestuje, który zdesperowany wykrzyknie: „Idźcie sobie egzekwować wasze prawa we własnych krach!”. Biała przechodniowi, który spacerując pomiędzy „towarami” nadepnie na torbę, plakat czy statuetkę. „Rasista! Rasista!” Biała policjantowi, którzy podejdzie do nich i grzecznie zapyta: „Szanowny panie kramarzu, Wasza Ekscelencjo, czy mógłby pan przesunąć swój towar o parę centymetrów, żeby ludzie mogli przejść? Zjedzą go żywcem. Pogryzą jak wściekłe psy. A w najlepszych wypadku obrażą jego matkę, jego ojca, jego przodków i potomstwo. A florentyńczycy trzymają gęby na kłódkę. Zastraszeni, zrezygnowani, szantażowani słowem „rasista”. Nie reagują nawet na upomnienie, którego mój ojciec używał w czasach faszyzmu wobec tchórzy znoszących szykany i brutalność Czarnych Koszul: „Czy nie macie odrobiny godności, wy parszywe owce?! Czy nie macie choć trochę poczucia własnej wartości, wy nędzne króliki?” – te pytania kieruję do osób, które organizują pro imigranckie manifestacje.

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here