We Francji na niespotykaną dotąd skalę wzmaga się antysemityzm i chrystianofobia. Europejskie elity twierdzą jednak, że to Polska ma problem z nietolerancją i ksenofobią
w ,

Polska nietolerancyjna? Zobacz jak się u nas bawią chasydzi [WIDEO]

Czwartek, 2 lutego 2017 r. Chasydzi zjechali do Lelowa, celebrować jorcajt cadyka Bidermana. Kilkuset chasydów modliło się na grobie cadyka Dawida Bidermana w Lelowie. To jedno z najbardziej znanych wydarzeń chasydzkich w Polsce. Dawid Biderman z Lelowa jest zaliczany do najważniejszych cadyków żyjących na ziemiach polskich. Działał na przełomie XVIII i XIX wieku.

Polska jest oskarżana przez europejskich polityków i wewnętrznych „polskich” zdrajców o wzrost tendencji nacjonalistycznych, rosnącą ksenofobię i antysemityzm. Jak widać na poniższym filmie Polska tak jak była przed wojna, tak i teraz jest ostoją wolności. Do czasu aż ktoś nie zaczyna nam narzucać swoich przekonań. W tym czasie we Francji na niespotykaną dotąd skalę wzmaga się antysemityzm i chrystianofobia ale europejskie elity twierdzą jednak, że to Polska ma problem z nietolerancją i ksenofobią.

I w tym czasie warto się zastanowić czy w Izraelu nie panuje polonofobia?

I czy aby na pewno Żydzi rozliczyli się z przeszłością w Polsce:

https://www.youtube.com/watch?v=6j6TCka69d0

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Skąd się wzięli „POLSCY” KOMUNIŚCI? – wykład Leszka Żebrowskiego

Nitras chwali Merkel za przepisową jazdę. Sam miewał z tym problemy!