“Polska ostatni bastion Europy” komentarze Europejczyków do marszu antyimigranckiego w Warszawie

2
46301

Reportaż rosyjskiej TV: “Tysiące Polaków przeciwko islamskim imigrantom!”

Są sprawy, w których jako antykomunista i osoba która w Rosji widzi wroga Polski, zgadzam się z polityką Putina, chodzi między innymi o kwestię podejścia do islamistów, do skutecznego rozprawienia się z problemem najazdu na Europę. Z tego powodu bardzo często publikuję nagrania z kanału rosyjskiej telewizji “Ruptly” dotyczące problemów związanych z islamem i imigrantami. Tak jest również w tym przypadku kiedy to antyimigrancki marsz w Warszawie pokazali obiektywniej niż niemieckie media w Polsce. Zwykłe suche fakty, bez zbędnej propagandy.

Najciekawsze są jednak komentarze pod filmem, który obejrzało ponad dwadzieścia tysięcy osób. Dominują wyrazy sympatii w stosunku do Polaków, płynące z całej Europy ale również ze Stanów Zjednoczonych. Wrzucam tutaj najciekawsze:

Poland1 Poland2 Poland3 Poland4 Poland5 Poland6 Poland8 Poland9

Dla Holendrów, Francuzów, Niemców czy Anglików, którzy na co dzień muszą zmagać się z imigrantami z krajów islamskich, widok tysięcy protestujących przeciwko najeźdźcom musi być zwyczajnie smutny. Ostatnia próba podkreślenia chrześcijańskich wartości przez Britain First w Londynie, skończyła się atakiem muzułmanów na starszych ludzi idących z krzyżami: Islamiści zaatakowali Britain First. Dzicz atakuje pokojowy protest w Londynie! Zobacz WIDEO! Dla tych narodów jest już za późno, nie mogą nawet organizować pokojowych protestów, bo islamiści im nie pozwalają. I co gorsza, nie tylko islamiści, młodzież wychowywana w duchu multi-kulti ma na tyle sprane głowy, że nie protestują kiedy islamiści dopuszczają się gwałtów na małych dziewczynkach a rzucają się z agresją na protesty pro-life: Niemcy: Lewackie bojówki atakują manifestację pro-life. Plują na krzyże! Wideo! Dochodzi do sytuacji kiedy muzułmanie dosłownie gwałcą pomagających im lewaków (Norwegia. Somalijczyk zgwałcił lewicowego aktywistę pomagającego uchodźcom.) a ci nadal, uparcie twierdzą, że trzeba ściągać do Europy “uchodźców”.

A tutaj wideo:

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. Tak trzymać!!! Cały świat wie, że Polacy i Węgrzy mają rację. Nie wiedzą tego media i politycy NWO. To wielka szansa na to, że świat się obudzi. Ktoś musi dać przykład narodom, którym polityka po wojnie zżarła mózgi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here