Screen
w ,

Popis lizusostwa w TVN: kamery śledzą, jak Tusk „harata w gałę” z kolegami!

TVN postanowił hucznie obchodzić 60. urodziny Donalda Tuska. Kamery śledziły przez długie godziny, jak spotyka się on z przyjaciółmi i znajomymi, a także… strzela gole na małym boisku w Sopocie.

Sobotnia gra w piłkę Donalda Tuska z kolegami stała się głównym tematem stacji TVN24. Telewizja informacyjna, która – jak sama twierdzi – głosi „całą prawdę, całą dobę” specjalnie wysłała kamery na niewielkie boisko przy jednym z osiedli w Sopocie, by śledzić, jak Tusk kopie futbolówkę z przyjaciółmi.

ZOBACZ: Kłamał Tusk. Kłamią jego wyznawcy. Czy na oszustwie i manipulacji planują powrócić do władzy?

Dziennikarze stacji informowali o meczu Tuska na bieżąco. Pojawiały się wiadomości o aktualnym wyniku oraz o tym, że Tusk w danym momencie strzelił bramkę. Co ciekawe, kamery pokazały także wiele ckliwych obrazków, gdy znajomi Tuska wręczali mu upominki z okazji 60. urodzin.

Przy boisku pojawili się również działacze pomorskiego KOD. Kamery ujęły jak w przerwie meczu Tusk wymienia kilka słów z liderem lokalnego Komitetu, Radomirem Szumełdą.

Donald Tusk od boiskowych kolegów otrzymał koszulkę piłkarską, oznaczoną jego imieniem i nazwiskiem oraz numerem: 27:1. To przypomnienie głosowania członków Rady Europejskiej nad kandydaturą Tuska na drugą kadencję szefa tej instytucji. Wówczas jedynie Polska sprzeciwiła się jego kandydaturze.

Przedruk za: pch24.pl, źródło: TVN24

Tusk w 1993 r.: „Polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic nie warte. Dlatego są i będą tanio sprzedawane”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nitras i Trzaskowski chcą FINANSOWAĆ ZAKŁAMANĄ UKRAIŃSKĄ POLITYKĘ HISTORYCZNĄ!

W Gdańsku zdewastowano tablicę poświęconą legendarnej sanitariuszce AK „Ince”!