Popis lizusostwa w TVN: kamery śledzą, jak Tusk „harata w gałę” z kolegami! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Popis lizusostwa w TVN: kamery śledzą, jak Tusk „harata w gałę” z kolegami!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

TVN postanowił hucznie obchodzić 60. urodziny Donalda Tuska. Kamery śledziły przez długie godziny, jak spotyka się on z przyjaciółmi i znajomymi, a także… strzela gole na małym boisku w Sopocie.

Sobotnia gra w piłkę Donalda Tuska z kolegami stała się głównym tematem stacji TVN24. Telewizja informacyjna, która – jak sama twierdzi – głosi „całą prawdę, całą dobę” specjalnie wysłała kamery na niewielkie boisko przy jednym z osiedli w Sopocie, by śledzić, jak Tusk kopie futbolówkę z przyjaciółmi.

ZOBACZ: Kłamał Tusk. Kłamią jego wyznawcy. Czy na oszustwie i manipulacji planują powrócić do władzy?

Dziennikarze stacji informowali o meczu Tuska na bieżąco. Pojawiały się wiadomości o aktualnym wyniku oraz o tym, że Tusk w danym momencie strzelił bramkę. Co ciekawe, kamery pokazały także wiele ckliwych obrazków, gdy znajomi Tuska wręczali mu upominki z okazji 60. urodzin.

Przy boisku pojawili się również działacze pomorskiego KOD. Kamery ujęły jak w przerwie meczu Tusk wymienia kilka słów z liderem lokalnego Komitetu, Radomirem Szumełdą.

Donald Tusk od boiskowych kolegów otrzymał koszulkę piłkarską, oznaczoną jego imieniem i nazwiskiem oraz numerem: 27:1. To przypomnienie głosowania członków Rady Europejskiej nad kandydaturą Tuska na drugą kadencję szefa tej instytucji. Wówczas jedynie Polska sprzeciwiła się jego kandydaturze.

Przedruk za: pch24.pl, źródło: TVN24

Tusk w 1993 r.: „Polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic nie warte. Dlatego są i będą tanio sprzedawane”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,183FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy