Powiedziałem MICHNIKOWI prawdę. PRZEGRAŁ WALKĘ O RZĄD POLSKICH DUSZ!

2
15227

Małe marzenie spełnione, powiedzieć Michnikowi prosto w twarz, że PRZEGRAŁ walkę o rząd polskich dusz! Że za kilka lat jego demoliberalne idee, jego “czerwona demokracja” w pełni polegną, że MŁODZI POLACY CAŁKOWICIE ODRZUCILI JEGO WIZJĘ POLSKI! (co widać było na sali, średnia wieku ~60 lat).

Zostałem “wybuczany” przez salę pełną członków Komitetu Obrony Demokracji, skoro ktoś buczy na osobę, która kulturalnie zadaje pytanie – to gratuluję takiej obrony demokracji i wolności słowa.

Przypomniałem również, że miał opuścić Polskę kiedy Ruch Narodowy wejdzie do Sejmu… Halo? Robert Winnicki jest w Sejmie a Adam Michnik nadal w Polsce…

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. No tak, wreszcie kiedy odwaga “jest w cenie” i można napluc na kazdego jest sie czym chwalić. gdyby nie upór tego cżłowieka, lata spędzone w więzieniu za poglądy nie wiedziałbyś co to jest wolnośc słowa i wolnośc jako taka. ale to takie polskie napluć na tych którzy kiedyś mieli odwage stanąc twarza w twarz z systemem i walczyc o lepsze jutro. BRAWO, GRATULUJE “ODWAGI”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here