Prawie 70% Polaków darzy niechęcią Arabów i Romów! NIC DZIWNEGO!

11
9374

CBOS zapytał Polaków o ich sympatie względem innych narodów. W ankiecie badano nastawienie do dwudziestu siedmiu narodów i grup etnicznych. Respondenci mogli oceniać poziom stopnia sympatii bądź niechęci na podstawie siedmiopunktowej skali. Sondaż przeprowadzono w dniach 2–9 marca 2016 r. na reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski. Oto wyniki:

Sympatia:
Czesi (50 proc.), Włosi (49 proc.), Słowacy (48 proc.) oraz Anglicy (47 proc.), Hiszpanie (46 proc.), Amerykanie (46 proc.), Węgrzy (45 proc.), Francuzi (43 proc.), Holendrzy (41 proc.) oraz Szwedzi (40 proc.), Austriacy i Japończycy (38 proc.), Niemcy (37 proc.), Grecy (34 proc.), Litwini (31 proc.), Ukraińcy (27 proc.), Bułgarzy (26 proc.).

Niechęć: 
Romowie i Arabowie (67 proc.), Rosjanie (50 proc.), Rumuni (47 proc.), Turcy (45 proc.), Żydzi (37 proc.), Serbowie (35 proc.), Wietnamczycy (32 proc.), Białorusini (32 proc.) i Chińczycy (28 proc.).

Mój komentarz: w znacznej mierze zgadzam się z tym sondażem, chociaż sympatia względem Anglików nie wiem skąd się bierze, naród, który zawsze nas sprzedawał i rozgrywał a obecnie nie szanuje polskich pracowników i przyjeżdża na seksturystykę do Polski, jest lubiany przez połowę naszego społeczeństwa? Dziwne.

Cieszy fakt, że Polacy dostrzegają zagrożenie ze strony Arabów, których utożsamiają zapewne z imigrantami z Bliskiego Wschodu (sondaże niechęci wobec imigrantów zawsze wskazują, że około 70-80% rodaków nie chce w naszej ojczyźnie islamistów) oraz wobec Romów, którzy w moim odczuciu stanowią warstwę pasożytniczą w całej Europie. Nie są to słowa rasisty a słowa realisty, który obserwuje zachowanie tej mniejszości etnicznej. Zajmują się głównie działalnością przestępczą; kradzieże, wymuszenia, prostytucja, handel narkotykami a pomimo tego nadal są wspierani z państwowych pieniędzy, z naszych podatków. Pieniądze na ich asymilację, edukację czy aktywizację zawodową najczęściej idą w błoto!

Warto przytoczyć podobny sondaż od najbardziej przez nas lubianych Czechów: “Aż 82 proc. odpowiedzi wskazywało na brak sympatii do Romów z czego aż połowa z respondentów zaznaczyła „ogromną niechęć” do wspomnianej mniejszości. Sympatię do Romów wyraża 4 proc. badanych Czechów.”

Fakt, że Ukraińcy są jedną z nacji, które darzone są w Polsce najmniejszą sympatią powinien pokazać naszym władzom, że ich polityka podlizywania się banderowcom to zła droga. Polaków bulwersuje gloryfikowanie osób, które maczetami i widłami wymordowały przeszło 100 tysięcy naszych rodaków! Bulwersują nas np. takie nagrania: Fałszowanie historii po ukraińsku. „Lwów nigdy nie był polskim miastem”

Komentarze:

komentarzy

11 COMMENTS

 1. Prawdziwa twarz prawicy. Przyklaskiwanie niechęci i nienawiści. Stereotypy i brak tolerancji.
  Powiem tylko, że prawica nienawidzu Ukraińców dopiero od bardzo niedawna. My, najwięksi twardziele i hooligansi Europy, baliśmy się zareagować na agresję Rosji w Donbasie. Żeby to usprawiedliwić powstała ta bajka jakoby Ukraińcy czcili Banderę, że to jacyś nasi wrogowie, więc w sumie to… dobrze im tak. Już nie wspominając o tym, że to w ogóle nie ten rejon gdzie miały miejsce te wydarzenia, to kult zbrodniarza Bandery ma miejsce głównie na biednej ukraińskiej wsi, która to za dużo nie wie i żyje mitami, tak jak u nas. Dla nich to taki Żołnierz Wyklęty, co to mordował, ale w słusznej sprawie. W Kijowie nie chcą nawet ulicy Bandery.

  • Najczęściej komentarze ludzi zwyczajnie głupich usuwam i blokuje ich IP. Ten jednak zostawię aby ludzie widzieli jak bardzo zagubionym intelektualnie tworem trzeba być aby takie głupstwa pisać. Stolica Ukrainy, Kijów – zarówno w centrum, na majdanie jak i w oknach zwykłych ludzi wiszą czarno-czerwone flagi UPA. Od kiedy pamiętam w moim środowisku, w zachodniopomorskim, synonimem osoby chorej z nienawiści, niewykształconej i prostej było określenie “ukrainiec”.

   • Ja wiem, że każdy kto sie z panem nie zgadza jest głupi. W zachodnipomorskim z którego jestem, gdzie szczerze mówiąć wielu ludzi się za pana wstydzi, Ukrainiec nie jest żadną obelgą, może u pana w domu, na spotkaniach ksenofobów. Przeciez ogromna część ludności zachpomu to przesiedleni Ukraińcy, skąd pan w ogóle wziął taki tekst?? Na niczym się pan nie zna, tylko sieje zawiść tekstami w tym artykule typu “A ci Anglicy to co wy ich tak lubicie? Za bardzo ich lubicie! Oni kiedyś Polakom nie pomogli!” Dziecinne argumenty, dziedziczenie zdrad, roszerzenie pojedynczych aktow politycznych na wole calych narodow, dogmaty o nieomylnosci Polakow, prawdziwa, antyintelektualna prawica.

    Oczywiście na żadna rewizję poglądów nie ma tu szans, bo przeciez zadnego myslenia pan do siebie nie dopuszcza “usuwam i blokuje IP”. Idź pan i nienawidź w pokoju, tak jak papież przykazał.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here