Prezydent Duda odmawia Niemcom przyjmowania imigrantów - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Prezydent Duda odmawia Niemcom przyjmowania imigrantów

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Andrzej Duda co krok udowadnia, że będzie świetnym prezydentem. Kiedy rząd Ewy Kopacz trzęsie kuprem po każdym słowie Angeli Merkel, kiedy Donald Tusk boi się powiedzieć słowo wbrew pani kanclerz, polski prezydent staje na wysokości zadania! W dzisiejszym wywiadzie dla niemieckiego Bilda Prezydent Duda dyplomatycznie odmawia przyjmowania przez Polskę uchodźców. Mówi, że Polacy nie zapomnieli Niemcom pomocy jaką otrzymali jako uchodźcy w latach 80… (a ja osobiście nie zapomniałem, że to przez Niemców, którzy wymordowali kilka milionów Polaków i zrównali z ziemią polskie miasta, w ogóle potrzebowaliśmy pomocy). Ale dziś należy zlikwidować przyczyny masowej imigracji do Unii Europejskiej i to bezpośrednio krajach, z których przyjeżdżają imigranci.

Według Prezydenta, Polska zachowuje solidarność europejską z innymi krajami przez to, że przyjmuje i będzie przyjmować uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. Na dzień dzisiejszy jest to prawie milion osób… i to są nasze, polskie problemy a nie postkolonialne problemy Francji czy Wielkiej Brytanii.
Jednocześnie w polityce krajowej, prezydent ocenia, że emigracja młodych Polaków jest jednym z największych dramatów polskiego społeczeństwa, dlatego trzeba stworzyć im warunki do powrotu. – To dramat (…) Bardzo istotnym zadaniem, które stoi przed polityką polską jest to, aby stworzyć warunki, które pozwolą emigrantom wrócić do domu – powiedział Duda. I tutaj w pełni zgadzam się z prezydentem! Zamiast przyjmować obcych, islamskich uchodźców – zabiegajmy o powrót naszej wykształconej elity, która wyjechała właśnie do Niemiec, Anglii czy do Francji a jednocześnie walczmy o powrót Polaków z Kazachstanu i dalekiej Syberii… Oni powinni mieć pierwszeństwo!

Stanowisko Prezydenta zaprezentowane w Bildzie zostało natychmiast zacytowane przez Frankfurter Alllgemeine Zeitung pod tytułem: “Polski Prezydent odmawia przyjęcia następnych uchodźców”

Wywiad na stronie BILD:
http://www.bild.de/politik/ausland/andrzej-duda/interview-warum-polen-kaum-fluechtlinge-aufnehmen-will-42340036.bild.html

A tutaj kilka zdań, które warto posłuchać. Nagrałem fragment książki ś.p. Oriany Fallaci na temat politycznej poprawności względem islamu… trafia w samo sedno…


Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,228FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy