Prezydent Duda odmawia Niemcom przyjmowania imigrantów

103
12318

Andrzej Duda co krok udowadnia, że będzie świetnym prezydentem. Kiedy rząd Ewy Kopacz trzęsie kuprem po każdym słowie Angeli Merkel, kiedy Donald Tusk boi się powiedzieć słowo wbrew pani kanclerz, polski prezydent staje na wysokości zadania! W dzisiejszym wywiadzie dla niemieckiego Bilda Prezydent Duda dyplomatycznie odmawia przyjmowania przez Polskę uchodźców. Mówi, że Polacy nie zapomnieli Niemcom pomocy jaką otrzymali jako uchodźcy w latach 80… (a ja osobiście nie zapomniałem, że to przez Niemców, którzy wymordowali kilka milionów Polaków i zrównali z ziemią polskie miasta, w ogóle potrzebowaliśmy pomocy). Ale dziś należy zlikwidować przyczyny masowej imigracji do Unii Europejskiej i to bezpośrednio krajach, z których przyjeżdżają imigranci.

Według Prezydenta, Polska zachowuje solidarność europejską z innymi krajami przez to, że przyjmuje i będzie przyjmować uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. Na dzień dzisiejszy jest to prawie milion osób… i to są nasze, polskie problemy a nie postkolonialne problemy Francji czy Wielkiej Brytanii.
Jednocześnie w polityce krajowej, prezydent ocenia, że emigracja młodych Polaków jest jednym z największych dramatów polskiego społeczeństwa, dlatego trzeba stworzyć im warunki do powrotu. – To dramat (…) Bardzo istotnym zadaniem, które stoi przed polityką polską jest to, aby stworzyć warunki, które pozwolą emigrantom wrócić do domu – powiedział Duda. I tutaj w pełni zgadzam się z prezydentem! Zamiast przyjmować obcych, islamskich uchodźców – zabiegajmy o powrót naszej wykształconej elity, która wyjechała właśnie do Niemiec, Anglii czy do Francji a jednocześnie walczmy o powrót Polaków z Kazachstanu i dalekiej Syberii… Oni powinni mieć pierwszeństwo!

Stanowisko Prezydenta zaprezentowane w Bildzie zostało natychmiast zacytowane przez Frankfurter Alllgemeine Zeitung pod tytułem: “Polski Prezydent odmawia przyjęcia następnych uchodźców”

Wywiad na stronie BILD:
http://www.bild.de/politik/ausland/andrzej-duda/interview-warum-polen-kaum-fluechtlinge-aufnehmen-will-42340036.bild.html

A tutaj kilka zdań, które warto posłuchać. Nagrałem fragment książki ś.p. Oriany Fallaci na temat politycznej poprawności względem islamu… trafia w samo sedno…


Komentarze:

komentarzy

103 KOMENTARZE

 1. Boże, jak się czyta Wasze komentarze, nie sposób odnieść wrażenia, że albo jesteście z Tworek albo tak macie wyprane mózgi propagandą PiSowską… Cały świat się z Was śmieje…

 2. nie mozemy odmawiac luzie ktory grozi smierc!! przez gupiwojna!! to co mamy mozemy (musimy) dzielic tymi ludziom! tak bibli nasz ucze! co by ty robiles w ich miesce?? stuka jest tylko zeby rozdielic zagrożonych z pradziwy uchodźców.
  Ja sama tez nie wiele mam ale wolny miescy moge robic dla kogos. Tu w Holandi tez NIE mowimy ze musime wykopac wszystkie Polace (wieczej niz 250000 osob)
  bo kradna nasze prace i domy!!
  Pozdrawiam, J. van Olst.

  • W Biblii także pisze ze zaleje nas plagą i to właśnie.jest ta plaga poczytaj co dzieję się w innych krajach gdzie ich przyjęli zabójstwa brutalne gwałty pobicia i zamachy oni zajęła europe i rozwala cały ten ład który po wielu latach udało się zbudować. Czemu mamy pomagać ludzia którzy będą żyć jak pasożyty, gdzie miliony polaków znajduje się za granicą gdzie muszą ciężko pracować na chleb. Sam osobiście znajduje się poza granicami kraju i mimo ze chciałbym wrócić to nie mogę bo warunki na to nie pozwalają. Brawo dla prezydenta ze chociaż próbuje się postawić zastanym niemcom który prowadzą skutecznie do III WOJNY ŚWIATOWEJ,która jest już tylko kwestia czasu…

 3. PANIE PREZYDENCIE JAKO POLAK BŁAGAM PANA MA PAN WOJSKO, NATYCHMIAST WPROWADŹ PAN STAN WOJENNY W POLSCE INACZEJ NIE UCHRONIMY SIĘ PRZED ZALEWEM RETORYZMU ISLAMSKIEGO, NIEMCY SZYKUJĄ NAM STRASZNY LOS GORSZY OD NIEMIECKIEGO FASZYZMU.NIEMCY SZYKUJĄ NAM POLAKOM NOWY PLAN RIBBENTROP MOLO TOW W WYDANIU ISLAMSKIM…. NIEMCY ZAPROSILI DO SIEBIE ISLAM, TO NIECH NAS POLAKÓW NIE OBCIĄŻAJĄ TA WIZYTĄ,NIEMCY W ISLAMSKIM AMOKU KIEDYŚ BYLI W AMOKU LUTRA I HITLERA ile nas w Europie kosztowała fascynacja Niemca faszyzmem 50 milionów istnień ludzkich, teraz zastanówmy się ile nas znów istnień ludzkich będzie kosztowało fascynacja Niemca muli-kulti islamem czy to są uchodźcy islamscy czy granat z opóźnionym zapłonem wrzucony do europy, tych islamistów przyrównał bym do homoseksualisty pederasty wrzucony do kościoła katolickiego jako księdza , w czasie II wojny światowej uchodźcami były kobiety z dziećmi staruszkowie, ale nie zdrowi faceci oni byli na froncie

 4. I taki ma być Polski prezydent żeby tylko nie zmiękł, albo żeby go tylko nie przerobili.
  Co powinien zrobic na początku swojej kadencji żeby delay zobaczył z kim mana food czynienia – wystawić rachunek żydom za renowację synagog i ich utrzymywanie a także wnieść wniosek o odszkodowanie za 2 wojnę światowa tylko polska nie dostała rekompensaty
  A co najważniejsze nie nie dla tych mislimow niech wracają do siebie i walczą o swoją wolność
  Jak teraz Europa nie powie NIE to znów na Polskę spadnie wielkie zadanie wypedzenie kozojebcow z Europy
  Polska tylko dla Polaków za ciężko nasi dziadkowie walczyli oddali swoje życie żebyśmy my to stracili HOŁD PATRIOTOM

 5. No i widzicie.. Bardzo cudownie zrobił nasz pan prezydent odmawiając pomocy tym ,, IMIGRANTOM, UCHODŹCOM ”. Lecz biorąc mój argument od dupy strony zaczynając – to są kurwa NAJEŹDŹCY, a nie IMIGRANCI, ani UCHODŹCY.

  Jeszcze raz: bardzo cudownie, że odmówił, ale z taką prowokacyjnie zaczepną gadką do Niemiec nt. tego, co było kiedyś robione przez rządy innych jest kretyńskie. Niemcy to jeden z naszych głównych ,, Pomagierów ” trzymający nas jakoś w tej Europie w miarę wyżej w tabeli wartości krajów. Jak się od nas odwrócą, nie będą kupować od nas wielu rzeczy – to będziemy kurwa śmieciami w tej Europie. Takie jest moje zdanie. Sam jestem w jakimś stopniu patriotom – ale walczę o teraźniejsze i przyszłe, bo przeszłe wypada mi tylko pamiętać.

 6. Niestety uważam, że artykuł ten tylko powiększa nadobecność tego tematu w debacie publicznej. Już od ponad roku regularnie WSZELKIE MEDIA, nie tylko głównego ścieku, informują nas o Czwartej Wędrówce Ludów. W ostatnim czasie doszło do takiego wzmożenia sygnałów dotyczącej tego zjawiska, że wydarzenia w kraju zostały stłumione i zepchnięty na dalszy plan. Tymczasem 25 października wybory! Za miesiąc i dwa tygodnie rozstrzygną się losy tego kraju na następne cztery lata, a my poddajemy pod ogólnonarodową debatę, czy przyjąć dwa tysiące emigrantów więcej czy mniej. Ludzie, poświęćcie ten czas w necie na namawianie swoich bliskich/przyjaciół/znajomych na głosowanie na prawicę. Ja sam przekonałem swój dom i znajomych, a jakby to pomnożyć razy nas wszystkich, to już jest większość bezwzględna, o której tak wszyscy marzymy ;)

 7. Ukraina wrogiem? Szczerze mówiąc to jakieś zamierzchłe czasy które pamiętają jedynie starsze pokolenia. Panie i Panowie,w szyscy oprawcy powoli wymierają, pora spojrzeć na nowo na siat i zacząć szukać jakiegoś zjednoczenia a nie spiskować na każdym kroku.

 8. Może należy poczekać z oceną dudy, ale co nie zmienia faktu że duda ma jaja i jest człowiekiem który coraz bardziej zyskuje poparcie i sympatię jako prezydent.

 9. Dariusz Matecki;
  Pisanie,że Andrzej Duda będzie świetnym Prezydentem jest chłopcze nieporozumieniem. Pan Andrzej Duda od 6 sierpnia 2015 roku JEST Prezydentem.Przez miesiąc nie spotkał się z rządem RP, jakby sam chciał podołać wszystkiemu. Niestety nieboraczek oddał się modlitwie i nie wystarcza mu czasu na duperele – zajmowaniu się tym czym powinien. Realizacją obietnic wyborczych. Czeka na Godota, sorry na rząd swojej partii.

 10. Ludzie drodzy ja wole o milion razy bardziej emigrantów z Ukrainy niż tych psycholi z Islamu wy nie wiecie do czego oni są zdolni to są fanatycy !!W krajach, których są przestępstwo wzrasta kilkadziesiąt razy jak np w Szwajcarii gdzie od 1975 roku przestępstwa gwałtu wzrosły o 1900% i wy chcecie żeby te psychole do nas dotarły .W Anglii ostatnio był strajk muzułmanów islamskich, który chciał zakazać picia i sprzedaży alkoholu okazało się że większość z nich nie ma nawet angielskiego obywatelstwa.Nie możemy ich tu wpuszczać oni się nie asymilują z danym narodem i nie chcą pracować tylko brać zasiłki .
  Wyobraźcie sobie jakby Bronek był prezydentem już byśmy mieli tutaj 80k emigrantów XD .A tu link do nowych dostawach dla biednych imigrantów :

  https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0

  Broń dla imigrantów !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here