w , ,

Program 500 plus ściągnie do Polski setki tysięcy Ukraińców!?

Chcąc sprawdzić ile zarabia się na Ukrainie wpisałem w Google frazę „średnie wynagrodzenie na Ukrainie”. Wyniki mnie zaskoczyły a jednocześnie przeraziły. Średnia pensja na Ukrainie jest najniższa w Europie, statystyczny Ukrainiec zarabia dziś 3633 hrywny, czyli równowartość 540 złotych. Pensja minimalna na Ukrainie to 1218 UAH, czyli ok. 180 zł. Dobra pensja w korporacji, w ukraińskiej stolicy to równowartość ok. 1200 zł, na prowincji zarabia się dwukrotnie mniej. Te dane są zatrważające, z jednej strony z powodu zwykłego, ludzkiego współczucia w stosunku do biednych ludzi, którzy pracując na pełen etat nie mogą zaspokoić swoich podstawowych potrzeb a z drugiej strony widzę realne zagrożenie wielką falą imigracji do Polski. Już dzisiaj w naszym kraju może przebywać do miliona Ukraińców, większość pracuje na czarno wykonując proste prace fizyczne albo opiekując się dziećmi bądź osobami starszymi.

Zagrożenia społeczne i ekonomiczne

Jako polski nacjonalista bardzo cenię sobie jednolitość etniczną Polski i nie chcę aby to się zmieniało, historia Europy wielokrotnie pokazywała, że w państwach, w których żyje mieszanka kulturowa bardzo często dochodzi do rozlewu krwi (konflikt w Jugosławii, ludobójstwo na Wołyniu, konflikt w Irlandii Północnej). Jako osoba, która w sferze gospodarki preferuje daleko posunięty liberalizm, jestem przeciwnikiem rozdawnictwa publicznych pieniędzy, a program 500 plus jest uosobieniem socjalizmu. Połączenie nacjonalizmu i umiłowania idei liberalnych musi łączyć się z wielkim oburzeniem na fakt, że program 500 plus będzie masowo wykorzystywany przez napływających do naszego kraju Ukraińców.

Z punktu widzenia polskiej gospodarki, dotychczasowa imigracja Ukraińców do Polski była względnie korzystna, tysiące tanich rąk do pracy umożliwiały polskim przedsiębiorcom rozwinięcie skrzydeł. Ukraińcy rzeczywiście harują w naszym kraju jak woły zarabiając tutaj kilkukrotnie większe pieniądze niż w swojej ojczyźnie. I tutaj pojawia się największy problem, wysłuchajcie słów wiceministra rodziny, pracy i polityki społecznej, Bartosza Marczuka:

https://www.youtube.com/watch?v=uVgs9aqrhp4

Program „Rodzina 500+” obejmie również cudzoziemców. Osoby z zagranicy, które legalnie mieszkają w Polsce z dziećmi, będą mogły składać wnioski o rządowe dofinansowanie 500 zł na dziecko. Wszyscy martwią się islamskimi imigrantami, którzy z masą dzieci przybędą do Polski i będą otrzymywać tysiące złotych z budżetu państwa. Jestem całkowitym przeciwnikiem przyjmowania islamistów w naszym kraju ale jednocześnie jestem optymistą i uważam, że imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu i tak będą z Polski uciekać do Niemiec czy Szwecji (tam będą otrzymywać o wiele większe pieniądze, jeśli w Polsce chociaż jeden islamista zgwałci polskie dziecko to poleje się krew w ośrodkach dla uchodźców). Obcokrajowcami, którzy będą korzystać ze świadczeń 500 plus będą w głównej mierze Ukraińcy. Jeśli średnia pensja na Ukrainie to 540 złotych miesięcznie a tutaj dostaną prawie tyle samo, za darmo, za każde dziecko, to będą masowo starać się wyemigrować do Polski aby korzystać z tych świadczeń socjalnych. I tak dotychczasową ciężką pracę Ukraińców w naszym kraju może zastąpić żerowanie na polskim socjalu na koszt polskiego podatnika.

Chcesz być Polakiem? Na Ukrainie to koszt 400 euro!

Kilka miesięcy temu wybuchła w Polsce spora afera związana ze zdjęciem studentów przybyłych z Ukrainy z banderowską flagą. Jak się okazało wielu z nich posiadało Kartę Polaka chociaż nie posiadali polskich korzeni a często nie potrafili po polsku sklecić nawet kilku zdań. Aby uzyskać Kartę Polaka wystarczy 400 euro. Ukraińskie urzędy dostarczają fałszywe dokumenty a polski konsul praktycznie w każdej sytuacji musi je zaakceptować. I tak banderowska hołota może uzyskać dokument potwierdzający przynależność do Narodu Polskiego. Posiadaczowi Karty przysługują uprawnienia wynikające z ustawy o Karcie Polaka, uchwalonej przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 7 września 2007 roku, między innymi może bez opłat otrzymać wizę pobytową długoterminową, może podejmować na terenie Rzeczypospolitej Polskiej legalną pracę, może w Polsce korzystać z bezpłatnego systemu oświaty. Więcej o tym: Nacjonaliści ukraińscy kupują Karty Polaka

Wizja tego, że Ukraińcy wychowani w duchu nacjonalizmu ukraińskiego, gloryfikujący zbrodniarzy takich jak Bandera, mogą przyjechać do naszego kraju i pobierać świadczenia socjalne na ich dzieci jest dla mnie przerażająca. 

Nie potrafię zrozumieć stosunku Prawa i Sprawiedliwości do Ukrainy, polityka podlizywania się upadłemu państwu, które jest nastawione wyjątkowo antypolsko i gloryfikuje zbrodniarzy, którzy wymordowali tysiące Polaków… jest niezrozumiała. Skupiając całą uwagę na islamskich imigrantach być może nie zauważymy jak w ciągu kilku miesięcy Polska zostanie zalana falą imigrantów socjalnych z Ukrainy, wtedy będziecie sobie przypominać słowa osób, które już dzisiaj nawołują do opamiętania się!

banderagloryfikowanie
Morderca Polaków ukraińskim bohaterem narodowym.

Wpadka Faktów TVN. Pokazali dziecko imigrantów rysujące islamistów zarzynających maczetą wrogów.

Jesteśmy najbezpieczniejszym krajem dla kobiet w całej UE! Powód? Brak imigrantów i szacunek do kobiet!