Przed nami projekt dotyczący repolonizacji mediów! [WRESZCIE!] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Przed nami projekt dotyczący repolonizacji mediów! [WRESZCIE!]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Rzeczniczka Axel Springer potwierdziła, że list prezesa Ringier Axel Springer Marka Dekana do polskich dziennikarzy koncernu nie jest niczym nadzwyczajnym. Dla nas jest to patologia – powiedziała Rzecznik PiS Beata Mazurek podczas wspólnej konferencji prasowej z Posłami PiS Elżbietą Kruk i Jarosławem Sellinem.

Poseł Sellin dodał, że nadmierna koncentracja w tak delikatnej sferze biznesowej, jaką są media, jest sytuacją niepokojącą.

– Nie jest to zdrowe i wiedzą to wszystkie gospodarki świata Zachodu. U nas do takiej koncentracji doszło. W dodatku, jest to koncentracja organizowana przez kapitał zagraniczny, z jednego konkretnego kraju, z Niemiec – oznajmił.

ZOBACZ: Polska: ponad TRZY CZWARTE prasy w rękach podmiotów z OBCYM kapitałem!

Poseł PiS Elżbieta Kruk poinformowała, że reprezentanci niemieckiego rządu spotkali się z przedstawicielami tamtejszych mediów.

– Instruowano ich, jak mają oceniać sytuację w Polsce. Pojawiły się pytania, czy także polscy dziennikarze w niemieckich mediach są pouczani. Dziś wiemy, że tak – powiedziała Poseł Elżbieta Kruk.

Kapitał nie ma narodowości? To zobaczcie jaki hejt przeciwko Polakom potrafią siać należące do Niemców media

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy