Refugees Welcome Polska wzywa do przyjmowania uchodźców do domów! Ilu weźmie Tomasz Lis?

2
13726

Marzysz o tym by zamieszkać z uchodźcą? Wesprzeć jego asymilację w Twoim słowiańskim kraju? A przy tym ubogacić się kulturowo? Nic prostszego. Wejdź na stronę http://refugees-welcome.pl. Ktoś zadbał o to, by Ci w tym pomóc.

A gdyby tak uchodźcy mogli dzielić mieszkania i domy z Polakami, zamiast przebywać w ośrodkach? Pomyśleliśmy o tym samym i znaleźliśmy na to sposób.” – tak brzmi slogan reklamowy zamieszczony na wspomnianej wyżej stronie.

Pierwszą czynnością w programie jest zarejestrowanie mieszkania, w którym możemy przyjąć uchodźcę. Organizacja Refugees Welcome zachęca: “Udostępnienie uchodźcom prywatnego zakwaterowania ma wiele zalet dla obu stron umowy: uchodźcy mają szansę mieszkać w odpowiednich warunkach, lepiej nauczyć się języka i łatwiej dostosować do nowego otoczenia. Z kolei Ty poznasz bliżej inną kulturę.” Hah. Powinni dodać: Kobieto, Polko, Feministko! Nikt Cię nie chce? Zazdrościsz Niemkom w Kolonii? Nie czekaj! Zaznaj słynnego ubogacania kulturowego! Zamieszkaj z ciemnym bolcem!

feministkiislam

W mojej głowie od razu zrodził się genialny pomysł! Skoro “Refugees Welcome Polska” udostępnili tak świetną platformę pomocy islamistom, to zgłaszajmy do nich adresy polskich celebrytów! Tomasz Lis mający wielki dom z całą pewnością powinien przyjąć minimum dziesięciu! Żona i córka powinny być zadowolone. 

TomaszLisimigranci

Tak samo inni celebryci, np. Kinga Rusin:

A ze swojej strony, gorąco zachęcam wszystkich Polaków do zgłaszania do Urzędu Skarbowego wszystkich, którzy zdecydowali się udostępnić swoje mieszkania imigrantom, a dokładniej osoby u nich zamieszkujące. W końcu nie możemy dopuścić do łamania prawa w naszym kraju, osoba, która użytkuje nieruchomość bezpłatnie (na mocy użyczenia) musi zapłacić podatek dochodowy od tzw. nieodpłatnego świadczenia. Przychód ten powstaje w związku z nieodpłatnym udostępnieniem osobie fizycznej nieruchomości do używania. Wysokość przychodu z tego źródła ustala się w oparciu o ustawę o PIT.

„Nie możemy ustawać w trudzie” – mówi główny bohater filmu „Żółty szalik”, walczący z nałogiem alkoholik na stanowisku, rewelacyjnie zagrany przez Janusza Gajosa.

„Nie możemy ustawać w trudzie” – zdaje się mówić propagator Europy “multikulti”, walczący z ksenofobią i rasizmem finansista, niezbyt przekonywujący w roli samarytanina George Soros.

Wydaje się, że komuś zależy na tym, by nasza słowiańska rasa przeszła do historii. Pamiętajmy o tym, zanim przyjmiemy pod dach kogoś z obcego kręgu kulturowego.

Pomyślmy też o Polakach z Kazachstanu. Wyrwanych kiedyś przemocą ze swej ojczystej ziemi, dla których Polska staje się powoli utraconą ziemią obiecaną. Nie zapominajmy o tych zesłańcach, którzy mimo wielu przeciwności dbali o to, by zachować swoją kulturę i swój język. Dla nich nikt nie stworzył takiej strony.

Organizacja Refugees Welcome Polska prawdopodobnie finansowana jest przez bankstera, przestępcę George’a Sorosa, który zasłynął z tego, że za jego pieniądze powstał majdan na Ukrainie i zginęły setki Ukraińców. Zobacz: Niemiecka niezależna telewizja: George Soros splądrował Polskę i inne kraje postkomunistyczne.

Na podstawie: autonom.pl, refugees-welcome.pl

A na koniec smaczek:

hahasmaczek

Ah ci lekarze i inżynierowie :-D Zobaczcie jak bardzo wykwalifikowanie zajmują się Europejkami:

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Ja też chciałem przyjąć do mnie do domu 2 dziewczyny z Syrii osiemnastolatki. Niestety plan spalił na panewce. Moja żona nie chce się zgodzić.

  2. O ile można stawiać kryteria odnośnie uchodźców których chce się przyjąć to to jest świetny pomysł !! nie rozumiem tej nagonki. Z przyjemnością przyjmę dwie bezdzietne ładne Syryjki w wieku 17-19 lat. Zachęcam do tego również wszystkich Polaków. Odciążmy trochę inne kraje Unii nikt nie będzie narzekał, że nie chcemy przyjmować uchodźców. A najlepiej zrealizować to w ten sposób :) młode Panie do nas, cała reszta do pozostałych krajów UE.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here