Roman Giertych wziął udział w manifestacji “Jesteśmy i będziemy w Europie” organizowanej przez KOD i partie opozycji demoliberalnej. Nie byłoby może nawet nic dziwnego w tym, że Giertych wziął udział w manifestacji antypisowskiej, ale jednocześnie były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, a później Ligi Polskich Rodzin, pomaszerował nie tylko pod unijnymi flagami, ale również pod flagami środowisk LGBT.

Czy Roman Giertych był hipokrytą, kiedy występował przeciwko “marszom pedałów”, czy też wówczas kiedy agitował jako szef LPR za niewstępowaniem Polski w struktury unijne, skoro teraz maszeruje dziarsko pod unijnymi i tęczowymi sztandarami? Na to pytanie chyba nawet nie trzeba szukać żadnej odpowiedzi, skoro sam Giertych przyznawał w jednym z wywiadów, że kiedy był w Sejmie i stał na czele LPR, to jednocześnie w tajemnicy przed swoimi wyborcami wspólnie “rżnął w gałę” z Tuskiem.

Nie dziwi więc, że w tej sytuacji Internet zakpił z mecenasa Giertycha poprzez takie przeróbki w których Giertycha podpisano jako “działacza LGBT”.

Za: http://www.dzienniknarodowy.pl/

Komentarze:

komentarzy

5 COMMENTS

  1. Romkowi serce przesuwa się nieustannie na lewo
    Jeszcze trochę i znajdzie się poza żebrami, tak jak jego wypowiedzi – poza rozsądkiem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here