w , , ,

SKANDAL🔥 Szczecińska firma odmawia reklamy Marszu dla Życia!

Rozmowa z ks. Tomaszem Kancelarczykiem​ o haniebnej decyzji jednej ze szczecińskich firm, która odmówiła reklamy dla Marszu dla Życia w Szczecinie z powodów “politycznych”… Przypomnijmy, że kiedy drukarz odmówił druku ulotek dla organizacji LGBT to afera była na całą Polskę! Są równi i równiejsi?

Informacja za Naszym Dziennikiem:

Firma ze Szczecina odmówiła Fundacji Małych Stópek reklamy Marszu dla Życia. Powodem ma być to, że kontekst marszu, a więc i jego reklamy, jest jakoby polityczny. Taki „argument” usłyszał ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji i współorganizator szczecińskich marszów pro-life.

– Zwróciłem się telefonicznie do jednej z firm działających w Szczecinie z prośbą o zamieszczenie wizualnej emisji reklamy Marszu dla Życia, który ma się odbyć już niedługo, bo 21 maja. Odmówiono mi tego. Usłyszałem bardzo przykre słowa. Jako powód podano to, że reklama ma charakter polityczny. Zupełnie tego nie rozumiem. Marsz nie ma w ogóle podtekstu politycznego. Tegoroczne hasło brzmi: „Kocham Cię, Życie”, nie ma tu żadnego wątku nawiązującego do obowiązującego prawa czy też do inicjatyw obywatelskich zmierzających do zmiany tego prawa – mówi w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” ks. Kancelarczyk.

– Zrozumiałbym argument natury technicznej, że nie ma miejsca na reklamę. Ale tego, co mi powiedziano, w żadnym razie nie rozumiem. Nie pokazaliśmy im jeszcze tej wizualizacji, a już spotkaliśmy się z odmową. Jestem tym bardzo zaskoczony. Treść przygotowanej przez nas reklamy w żadnym razie nie zawierała elementów drastycznych. Wręcz przeciwnie. Marsz dla Życia ma być przedstawiony graficznie za pomocą elementów dziecięcych zabawek, w środku miało być narysowane serce z nienarodzonym dzieckiem. Zobrazowałem to wszystko w rozmowie telefonicznej. Reakcja była taka, jak to już wcześniej przedstawiłem – relacjonuje nasz rozmówca.

Ksiądz Kancelarczyk zapewnia przy tym, że grafika reklam Marszów dla Życia jest zawsze stonowana i łagodna. W ubiegłym roku był to mężczyzna trzymający dziecko na ręku, jeszcze wcześniej kobieta z wiankiem na głowie.

Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/180713,alergia-na-zycie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

STRAŻ MIEJSKA kontra PRZEDSIĘBIORCY. Oto jak biurokracja niszczy szczecińskie food trucki!

Dlaczego warto przyjść na MARSZ DLA ŻYCIA w SZCZECINIE?