SKANDAL! ZABRANO POMOC REPATRIANTOM! Dano IMIGRANTOM! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

SKANDAL! ZABRANO POMOC REPATRIANTOM! Dano IMIGRANTOM!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Słowo “skandal” to chyba najlepsze określenie! Cały naród jednym głosem krzyczy, że Platforma zdradziła, że nie chcemy islamskich imigrantów, że chcemy pomóc Polakom na wschodzie, którzy przez 26 lat “wolnej Polski” nie zostali jeszcze ściągnięci do kraju. A co robi Platforma? ZABIERA PIENIĄDZE na pomoc Polakom i przeznacza je na pomoc imigrantom!!!!

Komentarz jednej z internautek na Facebooku: “I tyle w temacie – piękne podsumowanie ostatnich kilku tygodni, a przede wszystkim, 8 lat rządów. Właśnie tyle są warci obywatele kraju dla jego władzy. We łbie się nie mieści, jak można ciepłym moczem lać na Polaków, już nawet się z tym specjalnie nie kryjąc. Z drugiej strony, czemu nie lać, skoro sami się podstawiają i jeszcze są zadowoleni?”

hanba

Dwa sejmowe wystąpienia, Elżbieta Rafalska (PiS) i Tomasz Górski (KORWIN):

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,183FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy