SKANDAL! ZABRANO POMOC REPATRIANTOM! Dano IMIGRANTOM!

1
1473

Słowo “skandal” to chyba najlepsze określenie! Cały naród jednym głosem krzyczy, że Platforma zdradziła, że nie chcemy islamskich imigrantów, że chcemy pomóc Polakom na wschodzie, którzy przez 26 lat “wolnej Polski” nie zostali jeszcze ściągnięci do kraju. A co robi Platforma? ZABIERA PIENIĄDZE na pomoc Polakom i przeznacza je na pomoc imigrantom!!!!

Komentarz jednej z internautek na Facebooku: “I tyle w temacie – piękne podsumowanie ostatnich kilku tygodni, a przede wszystkim, 8 lat rządów. Właśnie tyle są warci obywatele kraju dla jego władzy. We łbie się nie mieści, jak można ciepłym moczem lać na Polaków, już nawet się z tym specjalnie nie kryjąc. Z drugiej strony, czemu nie lać, skoro sami się podstawiają i jeszcze są zadowoleni?”

hanba

Dwa sejmowe wystąpienia, Elżbieta Rafalska (PiS) i Tomasz Górski (KORWIN):

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Jesteście naiwni lub bez szkoły .To jak komentujecie poważne sprawy jest dnem .Jest Polska ,są Polacy niby jeden naród lecz z moich obserwacji już nie ma Polski i Polaków tylko w zależności od opcji My lub WY.Za komuny tak nie było była Polska i na całym świecie tak mówiono.Nie dziwię się że były rozbiory,powstania ,walka o niepodległość.Polacy sami sobie od wielu szkodzą .Przykład 2015 rok.Duda już wywołał wojnę która dzięki emigrantom zeszła na drugi tor ,lecz powróci za chwilę.Jak Nas wywalą z UNII będziecie zadowoleni z wygranej lecz gdzie Nas poprowadzicie do Syrii etc.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here