Skazać Jerzego Urbana! Komunista z Polską Walczącą na dupie…

9
25504

Art. 137 kodeksu karnego stanowi, że: „§ 1., „Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.” zaś Ustawa o ochronie Znaku Polski Walczącej, stanowi, że jest to dobro ogólnonarodowe i podlega ochronie należnej historycznej spuściźnie Rzeczypospolitej Polskiej, a jego publiczne znieważanie podlega karze grzywny.

Jerzy Urban pochodzi z rodziny żydowskiej, od 17 sierpnia 1981 do 18 kwietnia 1989 był rzecznikiem prasowym komunistycznego, zaborczego rządu PRL. W czasie stanu wojennego był jednym z głównych narzędzi propagandowych Wojciecha Jaruzelskiego i jego następców. Był członkiem SdRP, a następnie SLD. Przez wielu nazywany „Goebbelsem stanu wojennego”. Dzisiaj żyje sobie wygodnie w podwarszawskim Konstancinie, wydaje antyklerykalne pismo “Nie”, w którym szydzi z wiary, Jana Pawła II i wszelkich wartości.
W 2004 roku oszacowano jego majątek na 120 milionów złotych.

Uważam, że gdyby istniało coś takiego jak “dziejowa sprawiedliwość” to w 1989 roku Jerzy Urban powinien dyndać na szubienicy. Tak się nie stało, za bycie główną twarzą stanu wojennego, za oczernianie “Solidarności”, za przykrywanie prawdy o komunistycznych morderstwach – dzisiaj siedzi na swojej grubej dupie, opływając w luksusy i nagrywa głupie video na YouTube.
W swoich filmach szydził z powstańców warszawskich, abortowanych dzieci, ze Smoleńska czy też dawał hostię psu… jego ostatni film, na którym na dupie ma naklejoną polską flagę, na której widnieje znak Polski Walczącej to już definitywne przegięcie.

Zachęcam Was do udania się do Waszych lokalnych prokuratur i składania zawiadomień o popełnieniu przestępstwa:

tutaj macie dostępny wzór:
Wzór nr 1 – Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa


A tutaj omawiany w artykule film:

 

Oraz dwa inne.. 


 

Nie dajmy spokojnie umrzeć kolejnemu komuniście! Niech ostatnie dni spędzi za kratami!

sadzmykomuchow
za grafikapatriotyczna.pl


Komentarze:

komentarzy

9 COMMENTS

 1. I tak najgorsze jest to co z tą Polską stało się po wojnie, po okresie ” złej komuny “: Likwidacja fabryk, produkcji, prywatyzację, sprzedaż zakładów, kopalni itp. Ogólnie likwidacja miejsc pracy. Rolnictwo leży a my Możemy obserwować poprawę lesistosci.

 2. Urban kocha prowokować i najgorsze co możemy mu zrobić to okazać obojętność – niech pisze publikuje a my tego nie oglądamy i nie komentujemy. Urban to jest trup nie warty uwagi.

 3. Wstrętny, obrzydliwy pokraczny złośliwy komuch. Nigdy nie miał dla nikogo i dla niczego szacunku. Na szczęście jest już stary i niedługo nie będzie nikogo obrażał. Ma się za inteligentnego, a w taki prymitywny, wulgarny sposób stara się zwrócić na siebie uwagę. Mózg ma już chyba rozlaszowany i to są jego ostatnie podrygi.

 4. Szczwany lis zabezpieczył się przed kopaniem go z tyłu. Trzeba go więc będzie zajść od przodu i po orzeszkach i po orzeszkach. Ale jeśli i tu się zabezpieczył i stał się eunuchem? No to będziemy go targać za uszyska….zanim je pomaluje na biało-czerwono.

 5. mysle ze Urban ma racje ta cala polska walczaca czy to nie ci co rzucili setki tysiecy warszawiakow do nierownej walki ( w tym dzieci) czy nie powinni byc odpowiedzialni za zbrodnie wojenne??????????

  • To rozumiem że dla Warszawiaków lepsze było patrzeć codziennie jak skazują Polaków na śmierć, łapanki pomoc w ukrywaniu żydów,i inne fajne atrakcje.Po prostu młodych ludzi nie obchodziło wiedzieli że Rosjanie ze wschodu idą i jedyną szansą na zaistnienie jest odbicie stolicy.Rozumiem że dla Pana lepiej byłoby siedzieć czekać na Komunę która i tak potem przyszła i zrobiła ,,Swoje” z powstańcami należącymi do AK czy NSZ.Polska Walcząca to właśnie CI ludzie bo jak Pan broni nie weźmie to kraju nie odbije z rąk nie przyjaciela a ofiary zawsze są ,bo to jest wojna ,mogli zawsze zostać Volksdeutschami albo w obozach pracy pracować do wyczerpania.Pozdrawiam a Urban powinien i pójdzie siedzieć mam nadzieję.

   • Powstańcy to bohaterowie. Walczyli wierząc w zwycięstwo. Ale dowództwo rozpoczęło powstanie wiedząc, że nie ma ono szans powodzenia. Było to polityczne działanie przeciwko Związkowi Radzieckiemu. A potem było zdziwienie, że ten się nie chciał przyłączyć do imprezy. Dlatego całe dowództwo odpowiedzialne za wybuch (nie za walki) to powinno się traktować jak zbrodniarzy.
    Tylko Polacy mają tak nasrane, że wspierają swoich wrogów i jeszcze się przy tym uśmiechają.

 6. Mam wrażenie że gość chce zebrać baty albo zwyczajnie zwraca na siebie wagę po przez kontrowersje. Ma widocznie takie plecy że nie obawia się o swoje bezpieczeństwo i wyprawia takie wariacje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here