w ,

Skuteczna apelacja min. Ziobry. Dożywotnie pozbawienie wolności dla bestialskiego oprawcy dzieci! To pierwszy taki wyrok w Polsce!

Dożywotnie pozbawienie wolności dla bestialskiego oprawcy Marka K. – informuje na Facebooku wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. 
“Dzięki skutecznej apelacji Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, konkubent Marek K., który wraz z matką dzieci stworzył im piekło na ziemi został skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności po uwzględnieniu przez sąd wniosku Ministra Sprawiedliwości!
Konkubent matki dzieci wielokrotnie bił, gwałcił i wyzywał chłopców. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że rodzina była objęta nadzorem kuratora i opieką psychologa. Jak mówił Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro: ,,Ktoś, kto dopuszcza się takich sadystycznych czynów wobec bezbronnych dzieci, robi to w sposób zaplanowany, na przestrzeni długiego odcinka czasu, nie zasługuje na to, aby kiedykolwiek ujrzeć światło dzienne i wyjść na wolność”.
Jako Ministerstwo Sprawiedliwości akcentujemy konieczność podwyższenia ustawowego wymiaru kary dla sprawców przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności” – pisze Romanowski.

❗️❗️❗️ Dożywotnie pozbawienie wolności dla bestialskiego oprawcy Marka K.

⚖️ Dzięki skutecznej apelacji Ministra…

Opublikowany przez Marcina Romanowskiego Wtorek, 15 grudnia 2020

“Do kary dożywotniego więzienia podwyższył w piątek Sąd Okręgowy w Koszalinie wyrok dla Marka K., skazanego za usiłowanie zabójstwa syna partnerki w Drawsku Pomorskim (Zachodniopomorskie), znęcanie się nad chłopcem i jego bratem ze szczególnym okrucieństwem i gwałty na nich. Sprawa ma bezprecedensowy charakter. Pierwszy raz w historii zapadł bowiem wyrok skazujący na dożywocie, mimo że nie doszło do zabójstwa. ” – informował Polsat News.

Oby więcej takich wyroków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ryszard Kalisz ryczy na dziennikarza. Czy to już szaleństwo? Zobacz to nagranie!

Dariusz Matecki: Na rozpadzie Zjednoczonej Prawicy najbardziej zależy skrajnej lewicy!