SPRAWIEDLIWOŚĆ III RP! Były doradca Komorowskiego uniewinniony. Nie poniesie kary za potrącenie pieszego! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

SPRAWIEDLIWOŚĆ III RP! Były doradca Komorowskiego uniewinniony. Nie poniesie kary za potrącenie pieszego!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Henryk W., były doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego, nie poniesie odpowiedzialności za potrącenie pieszego na pasach. Sąd go uniewinnił – informuje „Gazeta Polska Codziennie”. Wyrok jest prawomocny.

Henryk W. był w tym procesie oskarżany przez prokuraturę o spowodowanie wypadku, w którym potrącił samochodem przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Henryk W. ominął zwalniające przed pasami auto i sam uderzył we wchodzącego z drugiej strony ulicy pieszego.

Według autora artykułu w „GPC”, pełnomocnik W., mec. Krzysztof Stępiński, domagał się niezmieniania wyroku przez sąd odwoławczy. Sąd okręgowy odrzucił wnioski dowodowe strony skarżącej, a później oddali apelacje zarówno prokuratora, jak i oskarżyciela posiłkowego.

Komorowski twierdził, że za PO był „złoty okres”. Z pewnością, ale dla mafii wyłudzającej VAT na paliwach!

„Jest mi przykro, ale nie czuję się winny”

– Jest mi przykro, ale nie czuję się winny spowodowania wypadku. Nie popełniłem błędu podczas jazdy – mówił przed wyrokiem Henryk W.

Adwokat poszkodowanego przypomniał opinię lekarską, która mówi jasno, że W. nie widzi na jedno oko, przez co jego pole widzenia jest mniejsze o 30 proc. – Niektórym wolno więcej – podsumował mec. Wasylkowski.

Obrońca W. odbijał piłeczkę i próbował przeforsować swoją wersję, którą ostatecznie sąd przyjął. – Widząc nadjeżdżający pojazd , to pieszy powinien się zatrzymać, jak żona Lota (biblijna postać zamieniona w słup soli) – tłumaczył mecenas.

Za: TVP.info, „Gazeta Polska Codziennie”

Komorowski przeciwko reparacjom za miliony pomordowanych Polaków i zniszczoną Polskę… Czy ten człowiek był kiedyś Polakiem?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy