Stanisław Tyszka zwrócił nagrodę roczną w wysokości 13.169 PLN "na rzecz polskich podatników" - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Stanisław Tyszka zwrócił nagrodę roczną w wysokości 13.169 PLN “na rzecz polskich podatników”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wicemarszałek Sejmu RP z klubu Kukiz’15, Stanisław Tyszka: 

Otrzymałem od Marszałka Sejmu wraz z innymi wicemarszałkami nagrodę roczną w wysokości 13.169,21 złotych netto. Podziękowałem Marszałkowi za docenienie mojej pracy, ale pieniądze zwróciłem.

Uważam, że w sytuacji, gdy większość Polaków zarabia na rękę około 2 tysiące złotych miesięcznie przyjęcie takiej “nagrody” byłoby niestosowne. Do polityki przyszedłem po to, by zakończyć marnowanie pieniędzy podatników, a nie przyczyniać się do niego.

Nawet jeśli jest to zagrywka medialna, to uważam że znakomita ponieważ zwraca uwagę na to jakie pieniądze są marnotrawione przez biurokrację. Sprawujący władzę ot tak rzucają sobie 13 tysięcy złotych na nagrodę, z naszych, publicznych pieniędzy. Ile takich nagród jest przyznawanych w skali całego kraju we wszystkich państwowych-samorządowych instytucjach? 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,838FaniLubię
18,066ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy