Stefan Michnik: chcę wspierać KOD, by obalić rząd PiS!

0
17552

Były komunistyczny sędzia, Stefan Michnik chciałby obalić rządy PiS. W odpowiedzi na prowokację dziennikarza „Gazety Polskiej” przyznał,  że w tym celu chętnie wesprze działania KOD.

„Nasz reporter w rozmowie ze Stefanem Michnikiem podał się za działacza Komitetu Obrony Demokracji, który potrzebuje wsparcia autorytetów” – czytamy na portalu niezależna.pl, internetowym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska”.  Michnik chętnie przystał na propozycję. – Chcę wesprzeć działania Komitetu Obrony Demokracji! Trzeba działać! Tylko potrzeba robić więcej! Trzeba obalić w Polsce rządy PiS! – powiedział.

Stefan Michnik to starszy brat przyrodni redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”, Adama Michnika. Stefan był komunistycznym sędzią. Orzekał w czasach najbardziej mrocznych – stalinowskiego terroru. Skazywał na wieloletnie więzienie i śmierć polskich żołnierzy, walczących z komunistycznym najeźdźcą.

Stefan Michnik uniknął odpowiedzialności z popełnione zbrodnie. Obecnie mieszka w Szwecji.

Za: pch24.pl, Źródło: niezalezna.pl/TVPInfo

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nowy prezes IPN o ekstradycji Michnika, ekshumacjach na Wołyniu, likwidacji zbioru zastrzeżonego i agenturalnej roli Wałęsy

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here