Sylwester w Paryżu: policjantka skatowana w migranckiej dzielnicy! Macron grozi napastnikom [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Sylwester w Paryżu: policjantka skatowana w migranckiej dzielnicy! Macron grozi napastnikom [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Grupa napastników w sylwestrową noc skatowała w podparyskim Champigny-sur-Marne funkcjonariuszkę policji – poinformował dziennik „Daily Mail”. Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział surowe kary dla sprawców ataku.

Zamieszki wybuchły pod Paryżem, gdy dużej grupie chuliganów odmówiono wstępu na prywatną imprezę. Na miejsce zajścia wysłano dwuosobowy patrol policji.

Policjantka oraz towarzyszący jej funkcjonariusz nie mieli szans w starciu z liczącym według doniesień nawet 300 osób tłumem.

Kobieta została przewrócona, a potem dotkliwie pobita i skopana. To brutalne zajście było filmowane przez jego uczestników, a nagranie później zostało przez nich opublikowane w sieci.

Jak informuje dziennik „Daily Mail”, funkcjonariusz próbował się bronić i chciał użyć wobec napastników gazu łzawiącego. Został jednak dotkliwie pobity. Napastnicy wywrócili radiowóz, a potem zbiegli.

Policjantka i jej kolega trafili do szpitala. Doznali wstrząsu mózgu i innych obrażeń, jednak stan zdrowia nie zagraża ich życiu.

Za: TVP.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,248FaniLubię
17,844ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy