Syn Adama Bodnara „groził młodszym dzieciom nożem, domagając się pieniędzy” - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Syn Adama Bodnara „groził młodszym dzieciom nożem, domagając się pieniędzy”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

14-letni syn Adama Bodnara dokonał wraz z dwoma kolegami – jednym starszym i drugim młodszym – trzech rozbojów w pobliżu szkoły, do której uczęszczał – ustalił portal tvp.info. Nieletni dopuścili się tych przestępstw 26 i 28 maja. Chłopcy grozili nożem rówieśnikom, żądając od nich pieniędzy.

Przestępstwa miały mieć miejsce 26 i 28 maja w obrębie jednej z warszawskich szkół, do której uczęszczał 14-letni syn Rzecznika Praw Obywatelskich.

Jak ustalono, dziecko Adama Bodnara wraz z kolegami, jednym starszym i drugim młodszym dokonali trzech rozbojów w okolicy szkoły. „14-latek i jego dwaj koledzy podchodzili z nożem do rówieśników – młodszych od siebie – i grożąc, domagali się pieniędzy” – czytamy. Według źródła, chłopcy żądali kwot 10, 20 zł. Nikt nie został ranny.

Za: TVP.info, niezalezna.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy