Szczeciński radny z PO najpierw wyciął masę drzew na swojej działce korzystając z ustawy PiSu a później w błyskach fleszy sadził drzewka przeciwko niej! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Szczeciński radny z PO najpierw wyciął masę drzew na swojej działce korzystając z ustawy PiSu a później w błyskach fleszy sadził drzewka przeciwko niej!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Niech o hipokryzji polityków Platformy Obywatelskiej w sprawie ustawy przywracającej własność nad własną ziemią i własnymi drzewami świadczy opisany przez Głos Szczeciński przypadek szczecińskiego radnego PO.

Korzystając z „ustawy Szyszki”  Jan Posłuszny szybko wyciął drzewa na swojej działce pod Puszczą Wkrzańską, a dwa dni temu protestował przeciwko ustawie sadząc drzewa w partyjnej pokazówce na terenie szpitala w Zdrojach. Jeden z klonów ochrzczono „Jankiem”…

Politykom Platformy Obywatelskiej warto przypomnieć, że w latach 2007 – 2015, w latach kiedy rządzili, w Polsce wycięto ok. 120 mln drzew, a na Lasy Państwowe nałożono ustawę zmuszającą je specjalnym podatkiem do prowadzenia jeszcze większej wycinki.

Jan Posłuszny

Warto również pamiętać o samej stolicy, której pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz wycięto 231 tysięcy drzew (co daje między 50 a 80 hektarów lasu). W tej sprawie inny szczeciński polityk nie potrafił udzielić konkretnej odpowiedzi: Mazurek niszczy Nitrasa! Pyta o wycięcie 231 tys. drzew w Warszawie przez władze PO. – Sadziliście drzewa, które wycięła Hanna Gronkiewicz-Waltz”.

Więcej informacji na stronie internetowej: gs24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,585FaniLubię
18,051ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy