Szpitale dla uchodźcow i choroby zakaźne na wschodzie Polski

1
1423

Szpital w Białej Podlaskiej wytypowany do badania chorób zakaźnych u imigrantów. Janusz Szewczak demaskuje przedwyborcze kłamstwo rządu.
Trzeba być niemałym idiotą, żeby zlokalizować taki ośrodek badania na choroby zakaźne w centrum Białej Podlaskiej, przy dworcu kolejowym i dworcu autobusowym,” grzmi Janusz Szewczak.

Wczoraj przedstawiciele rządu przy wtórze pracowników medialnych TVP gwałtownie dementowali możliwość zawleczenia do Polski chorób zakaźnych przez imigrantów. Okazuje się jednak, że to kolejne przedwyborcze kłamstwo, bowiem są już od dawna wytypowane ośrodki do przyjęcia uciekinierów, w tym szpital mający ich wszystkich rejestrować i badać pod kątem roznoszenia chorób zakaźnych. Szpital zupełnie do tego nieprzygotowany, schowany daleko na wschodzie Polski, na Podlasiu. Opowiada o tym w rozmowie z Leszkiem Sosnowskim w najnowszym numerze miesięcznika „WPIS – Wiara, Patriotyzm i Sztuka” Janusz Szewczak, kandydujący z tego regionu na posła z ramienia PiS-u.

Leszek Sosnowski: Podlasie zdaje się być całkowicie zapomniane przez polski aparat władzy, czy nawet gorzej – jest skazane na zapomnienie przez wszystkich, jakby wymazywane z mapy.

Janusz Szewczak: Widać wyraźnie, jak teoretyczne państwo polskie – pod wodzą nieomylnego Donalda Tuska, który ostatecznie wybrał emigrację, i jego spadkobierczyni, pani Kopacz – karało i karze ten region Polski, kierując pieniądze przeznaczone na inwestycje jedynie na zachód Polski, na Poznań, Wrocław, Gliwice, Katowice oraz na Warszawę.

Czyli tam, gdzie wygrywała Platforma i gdzie najsilniejsze są wpływy niemieckie.

Niektórzy tak mówią, ale z drugiej strony teraz, gdy przyszło do przyjmowania tzw. uchodźców, a prawdę mówiąc emigrantów ekonomicznych, okazało się, że prawie wszystkie ośrodki dla uchodźców skoncentrowane są we wschodniej Polsce – aż cztery ośrodki znajdują się w lubelskim – a nie ma ani jednego w zachodniej części Polski. Tak więc, jeśli chodzi o kłopoty, to władza Platformy Obywatelskiej i PSL-u bardzo o nie tutaj, na wschodzie Polski, zadbała.

mapaimigrantów


Zadbała, żeby tych kłopotów i problemów dodać, a nie ująć.

Tu powstaną gigantyczne problemy z imigrantami, bo te ośrodki są do tego zupełnie nieprzystosowane. A przecież może pojawić się zagrożenie epidemiologiczne, jakaś choroba zakaźna, dezynteria.

Podobno jest już wyznaczony szpital w Białej Podlaskiej, który będzie tych uchodźców badał na przenoszenie chorób zakaźnych.

Jest wyznaczony taki szpital, który nie ma nawet stosownej karetki do przewiezienia zakaźnie chorego pacjenta, bo najbliższa jest w Lublinie, a nie w Białej Podlaskiej.

Czy są zatem tutaj zabezpieczenia ludności przed ewentualnym rozprzestrzenieniem się różnych epidemii?

Nie ma takiej możliwości. To są otwarte ośrodki, z których oni w każdej chwili mogą wyjść – nie można trzymać tam ludzi pod bronią, czy za kratami. Trzeba być niemałym idiotą, żeby zlokalizować taki ośrodek badania na choroby zakaźne w centrum Białej Podlaskiej, przy dworcu kolejowym i dworcu autobusowym, gdzie błyskawiczne rozprzestrzenianie się np. cholery czy ospy jest zagwarantowane.


Dodajmy, że nie są to tylko spekulacje osobników niechętnych imigrantom i obozowi rządzącemu; na greckiej wyspie Kos zanotowano już nawet przypadki cholery, a właśnie stamtąd regularnie są „eksportowani” tzw. uchodźcy dalej w głąb Europy.

W Białej Podlaskiej taki nosiciel groźnej choroby zakaźnej może sobie po prostu wsiąść do pociągu i pojechać np. na dyskotekę do Warszawy, nie mówiąc już o tym, że może przejść wszystkie sklepy w okolicy, mieć kontakt z wieloma ludźmi, których może zarazić.

NIE DLA ISLAMIZACJI POLSKI! – Świetny Film od Prawa Strona Medalu!


https://www.youtube.com/watch?v=FJ54wL9ls2s
 

A poza tym, zarażenie następuje nie tylko przez bezpośredni kontakt, można zarazić się i w inny sposób – poprzez odpady, ścieki.

No więc właśnie. Z tego, co udało się nam dowiedzieć, system kanalizacyjno-burzowy ośrodka dla zakażonych imigrantów w Białej Podlaskiej połączony jest bezpośrednio z miejskim, to nie jest zamknięty obieg. Przecież przypadki dezynterii, inaczej czerwonki, zanotowano ostatnio w Austrii, na stadionie sportowym, na którym przebywali imigranci. Tam służby sanitarne na szczęście działają nieporównywalnie sprawniej niż u nas, utworzyły natychmiast ścisły kordon sanitarny itp. To nie jest błaha sprawa, taka epidemia czerwonki rozprzestrzenia się błyskawicznie. Niegdyś całe armie były dziesiątkowane przez czerwonkę, nie ma z tym żartów.  (…)

Zwykli ludzie na Podlasiu, na Lubelszczyźnie chcieliby, aby państwo w końcu okazało im szacunek. Istotne jest bowiem też poczucie, że państwo działa w ich interesie, a nie przeciwko nim, co unaocznia historia z uchodźcami. Wpakowali ich do nas, mimo iż Polacy nie wyrazili na to zgody, że się przeciwko temu buntują. Mimo to chcą parę tysięcy – na razie parę tysięcy – imigrantów wpakować do ośrodka w Białej Podlaskiej. Naprawdę nie wiadomo, na czym miałoby polegać zabezpieczenie tej akacji, mamy tylko słowa pani premier, że jest dobrze, że wszystko będzie pod kontrolą, i władza sprawdzi, który muzułmański imigrant ma dobre zamiary, a który złe…

Imigranci arabscy na Podlasiu to gwarantowany potężny konflikt społeczny, nie tylko choroby zakaźne.

Z pewnością, tym bardziej, że oni się wcale do pracy nie garną, a tam i tak pracy nie ma; w niektórych powiatach jest ponad dwudziestoprocentowe bezrobocie.

No, właśnie, to czego tam chcą ci imigranci?

Oni mogą nic od nas nie chcieć, tylko że jeśli Niemcy zamkną za chwilę wszystkie możliwe granice i nie wpuszczą ich więcej do siebie, nawet tych z Polski – co na pewno się stanie i jak im dojedzie kolejny milion – to imigranci zaczną się buntować. A jak to wygląda, możemy od pewnego czasu obserwować w innych krajach. Już niemiecka prasa mówi o potężnych problemach sanitarnych, wiadomo, że Bawaria się sprzeciwia na potęgę, że niektóre miasta czy landy nawet grożą władzy centralnej.

Skandal! Rząd Kopacz zgodził się na 100 tysięcy islamskich imigrantów w Polsce?! 

Imigrantów mogą tu przysłać także samolotami.

A tak, bo mało kto w Polsce wie, że Biała Podlaska ma olbrzymie lotnisko, jedno z największych w Polsce, wojskowe, na razie praktycznie do niczego nie wykorzystywane.
 
Cała rozmowa znajduje się w aktualnym numerze miesięcznika „WPIS – Wiara, Patriotyzm i Sztuka” (nr 10/2015).

WpisGazeta


Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

 1. No to żeś kolego, Autorze pojechał po bandzie!!! Ale, żeby nie było nieporozumień – od razu na wstępie wyjaśnię – Jestem PRZECIWKO przyjmowaniu emigrantów, jestem niezachwianym katolikiem (musiałem to napisać, bo w komentarzach osób inaczej niż ja myślących zaraz by się pojawiły nienawistne epitety – chociaż nie twierdzę, że takie się nie pojawią) i śmiało mogę o sobie powiedzieć – prawicowcem i mieszkam we wschodniej Polsce. Staram się jednak zachować obiektywizm, którego Autorowi brakuje. Owszem, kulturalnie, nie używając języka parlamentarnego (to nie jest przejęzyczenie) interpretuje tendencyjnie używając sformułowań, które (gdyby był publicystycznym autorytetem) wielu ludzi uznałoby za swoje i podawałoby w takiej formie, w jakiej Autor użył. Tu przykłady: “przedwyborcze kłamstwo rządu” (i do tego “…demaskuje…” – czyli było ukryte, zamaskowane?),
  “…gwałtownie dementowali…” (powstrzymał się Pan od słowa “histerycznie”?). Pisząc o szpitalu w Białej Podlaskiej wytypowanym do badania uchodźców (nie emigrantów – a to jest duża różnica) przedstawia Pan ten fakt jako tragedię, coś niewybaczalnego, a teraz proszę zastanowić się: gdyby ten szpital był ulokowany np. w Poznaniu napisałby Pan, że dyskryminują Polskę B. Wie Pan, jaka to kasa i nowy sprzęt dla szpitala i województwa? Nie widzi Pan profilaktycznego działania rządu w takim posunięciu? Zakładam, że też jest Pan prawicowcem, czyli katolikiem. Czy nasza wiara pozwala Panu nienawidzieć drugiego człowieka (również bliźniego, Polaka – na przykład lewicowca) i nie udzielić wsparcia, ratunku uchodźcom – chrześcijanom, którzy uciekają przed śmiercią? A niech tam. Powiem więcej. Moja wiara nie pozwoliłaby odwrócić się nawet od muzułmanina czy od Murzyna wierzącego w swojego jakiegoś tam bożka, któremu groziłaby śmierć. Mam nadzieję, że jako prawicowiec i katolik powiedziałby Pan: “ja też bym im pomógł, bo tak uczył Chrystus i Papież o to prosił”. A czy przyjąłby Pan takiego pod swój dach, gdyby nie miał pewności, że nie jest chory na jakąś dziwną, może nawet nie występującą w Europie chorobę? Takiego posunięcia rządu chyba nie powinno się kwestionować. To się nazywa zapobieganie, albo przewidywanie.
  Następnie p. Janusz Szewczak w wywiadzie mówi: “…teoretyczne państwo Polskie…” – tu już wyraźne przegięcie!!! Człowieku! To jest Twoja Ojczyzna, która istnieje!!! Nawet podczas rozbiorów Polski żaden Polak tak nie powiedział!!! Czy Pan jest patriotą, czy tylko teoretycznym patriotą? Pewnie w kościele stał Pan obok mnie i gośno śpiewał: “ojczyznę wolną racz nam zwrócić, Panie” i mierzył mnie, śpiewającego “…pobłogosław…” nienawistnym wzrokiem.
  Dalej czytamy: “…Donald Tusk, który wybrał emigrację…”. Miły Panie. PREMIER Donald Tusk nie wyemigrował tylko pojechał reprezentować nasz kraj w UE na bardzo prestiżowym stanowisku. No i kasę niezłą zarabia – to fakt. A czy Pan odmówiłby, gdyby Panu zaproponowano takie stanowisko?
  Dalej w tekście mamy, mam nadzieję, niezamierzoną pomyłkę. Powinno być “Pani Premier Ewa Kopacz”, a nie “pani Kopacz”, chociaż, po obejrzeniu zamieszczonego filmiku z wypowiedzią PANA Ziobro, który powiedział: “Kopacz zgodziła się…” nie jestem pewny, czy nie taki był zamiar autora wypowiedzi…
  No i dalej straszenie islamem, muzułmanami, chorobami i tym nieznanym, a tak strasznym.
  Przy okazji chciałem przekazać informację: dwa lata temu w Australii zidentyfikowano trzy przypadki cholery, a w Islandii rok temu wirus ebola spowodował śmierć dwóch osób.
  Obiektywizmu dużo życzę i powrotu na drogę Bożą. Będę się o to modlił!
  BTW: Skąd Autor artykułu wziął mapkę z rozmieszczeniem ośrodków dla uchodźców?

  przedwyborcze kłamstwo rządu

  Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/szpitale-dla-uchodzcow-i-choroby-zakazne-na-wschodzie-polski/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here