IslamNieodda
w ,

Szwajcaria: muzułmańscy uczniowie zmienili szkołę w piekło dla szwajcarskich dziewczyn

Młodzi muzułmanie nie krępują się nazywać szwajcarskie dziewczyny: „cipami, kurw*ami, pizdami czy dziwkami”. Ci muzułmańscy uczniowie pochodzą w większości z krajów bałkańskich, gdzie w ich kulturze poniżanie, zastraszanie czy nękanie nie-muzułmańskich dziewcząt jest na porządku dziennym. Jak donoszą media: dziewczyny, w szkole, wbrew ich woli są łapane między nogami, dotykane po piersiach i pośladkach. W sercu Europy, w niezależnej Szwajcarii.

Ci muzułmańscy chłopcy nauczeni byli w domu, że kobiety są nic nie warte. Jak donosi dyrektor jednej ze szkół we wschodniej Szwajcarii: „jeden z chłopców powiedział podczas lekcji do nauczycielki, że kobiety są tylko do sprzątania i ruchania – a po tym można je przekazać komu innemu”.

Takie zagrożenie europejskich szkół to wynik muzułmańskiej imigracji, zwłaszcza z Bałkanów, gdzie rodziny wzrastają w fundamentalistycznych islamskich naukach. Warto też dodać, że do Szwajcarii nie dotarła jeszcze główna fala imigrantów z krajów afrykańskich i arabskich. Jeśli przeszkadzają im muzułmanie z Bałkanów to czym będzie zderzenie szwajcarskiej kultury z dużo bardziej radykalnymi muzułmanami? I cytując Jarosława Kaczyńskiego: „Czy tego właśnie chcecie w Polsce?”

Zatrzymać muzułmańską imigrację do Szwajcarii

Co zatem robi szkoła aby uchronić młode dziewczynki przez napastowaniem seksualnym? Wyrzuca młodych muzułmanów ze szkoły? Zamyka ich w poprawczakach? A może wydala z kraju? Nic bardziej mylnego! Nie są oni dyscyplinowani! Za to szwajcarskie dziewczęta są uczone słownej samoobrony przed napastowaniem :-) Nie wiadomo… śmiać się czy płakać? Podchodzi do Ciebie trzech postawnych chłopa, zaczynają Cię macać a ty dziewczyno walcz słownie!! Haha…

Szwajcarski parlamentarzysta Oskar Freysinger (na filmie poniżej – angielskie napisy) sprzeciwia się pełzającej islamizacji Europy. Nagranie pochodzi z 2011 roku… co zatem powinien powiedzieć dzisiaj?

https://www.youtube.com/watch?t=6&v=pCW2hxux3Ro

Więcej na ten temat w szwajcarskiej gazecie: Blick.ch


Przeczytaj jak niszczona jest Szwecja przez radykalnie pojmowaną polityczną poprawność

Dał-Nam-Przykład-Szwedzki-Naród,-Jak-Przegrywać-Mamy

Co myślisz?

9 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
Europa-zdzielona-przez-Multikulti-po-mordzie

Europa zdzielona przez „Multikulti” po mordzie

Podatek-dochodowy-niemoralny-i-nieproduktywny-fiskalizm

Podatek dochodowy: niemoralny i nieproduktywny fiskalizm?