w

Taka ciekawostka dla lewaków: Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym homoseksualizm nigdy nie był karany!

Lewacy z Europy Zachodniej swoje poglądy na temat naszego kraju często tworzą na podstawie fałszywych przekonań i informacji. Niewielu zdaje sobie sprawę, że w jednej z kluczowych dla nich kwestii, czyli wolności i tolerancji dla homoseksualistów, Polska okazała się być wyjątkiem w skali europejskiej. Otóż ani za I RP, ani za II RP, ani w okresie PRL czy III RP nie uchwalono prawa, które penalizowałoby homoseksualizm. W odróżnieniu od Polski we wszystkich innych „postępowych” krajach Europy takie regulacje obowiązywały.

Jak Polska może być homofobicznym krajem skoro nawet niedawna ikona ruchów nacjonalistycznych paraduje pod tęczowymi flagami! ZOBACZ: Roman Giertych – działacz LGBT. Internet kpi z Giertycha po tym jak pomaszerował pod tęczowymi flagami!

Okazuje się, że homoseksualizm nigdy nie był karany w biegu historii Polski i jej prawodawstwa. Ani za I RP, ani za II RP, ani w okresie PRL czy III RP nie uchwalono prawa, które penalizowałoby homoseksualizm. To stawia nasz kraj w opozycji do wszystkich innych państw europejskich, gdzie w różnych okresach czasu osoby, który przyznawały się do tego, że są gejami lub lesbijkami musiały się liczyć z tym, że pójdą do więzienia. Istniały tam bowiem podstawy prawne do stosowania kar wobec homoseksualistów. W Polsce nigdy takiego prawa nie uchwalono.

homoseksualizm-penalizacja-466

Za: niewygodne.info.pl Źródło: Sytuacja prawna i społeczna osób LGBT w Polsce(Wikipedia) Źródło: Faaarloon (Twitter.com)

https://www.youtube.com/watch?v=EqOXBIRRk-o

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niedoszły terrorysta zatrzymany na granicy! Francuz jechał z pokaźnym arsenałem na Euro 2016!

Sędziowie skarżą się na „personalne ataki” ze strony obywateli… Czyżby prawniczy salon bał się końca swojej bezkarności?