Taka ciekawostka dla lewaków: Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym homoseksualizm nigdy nie był karany!

1
24397

Lewacy z Europy Zachodniej swoje poglądy na temat naszego kraju często tworzą na podstawie fałszywych przekonań i informacji. Niewielu zdaje sobie sprawę, że w jednej z kluczowych dla nich kwestii, czyli wolności i tolerancji dla homoseksualistów, Polska okazała się być wyjątkiem w skali europejskiej. Otóż ani za I RP, ani za II RP, ani w okresie PRL czy III RP nie uchwalono prawa, które penalizowałoby homoseksualizm. W odróżnieniu od Polski we wszystkich innych “postępowych” krajach Europy takie regulacje obowiązywały.

Jak Polska może być homofobicznym krajem skoro nawet niedawna ikona ruchów nacjonalistycznych paraduje pod tęczowymi flagami! ZOBACZ: Roman Giertych – działacz LGBT. Internet kpi z Giertycha po tym jak pomaszerował pod tęczowymi flagami!

Okazuje się, że homoseksualizm nigdy nie był karany w biegu historii Polski i jej prawodawstwa. Ani za I RP, ani za II RP, ani w okresie PRL czy III RP nie uchwalono prawa, które penalizowałoby homoseksualizm. To stawia nasz kraj w opozycji do wszystkich innych państw europejskich, gdzie w różnych okresach czasu osoby, który przyznawały się do tego, że są gejami lub lesbijkami musiały się liczyć z tym, że pójdą do więzienia. Istniały tam bowiem podstawy prawne do stosowania kar wobec homoseksualistów. W Polsce nigdy takiego prawa nie uchwalono.

homoseksualizm-penalizacja-466

Za: niewygodne.info.pl Źródło: Sytuacja prawna i społeczna osób LGBT w Polsce(Wikipedia) Źródło: Faaarloon (Twitter.com)

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. […] Przekazane przez Ibn ‚Abbas jak prorok allaha powiedział: „Ktokolwiek zauważy że ktoś podejmuje się zachować homoseksualnych (people of Lut), ma zabić tego kto tak czyni oraz tego któremu to czyni”. Ten sam naked znajdziemy w tym hadisie English reference : Book 10, Hadith 1255 (link) Pan imam śmie uczyć tolerancji? To twój prorok Mahomet nakazuje zabijanie niewiernych, zabijanie gejów i lesbijek (lesbijki muszą być więzione do śmierci). To dla muzułmanina niewierny nie jest człowiekiem zgodnie z koranem 98:6 „Zaprawdę, ci, którzy nie uwierzą, spośród ludzi Księgi i bałwochwalcy, będą w ogniu Gehenny, gdzie będą przebywać na wieki. Oni są najgorsi ze stworzeń!”  Sam Allah mówi że niewierni to nie ludzie i jak mówi wers 5:33 można ich zabijać a muzułmanin nie może ponieść żadnej kary za zabicie niewiernego. I to jest tolerancja o której Pan imam pisze. Cóż wiemy że muzułmanie mają obowiązek kłamać aby chronić swój kult, ale w takie brednie to już chyba nikt nie uwierzy. Jakże dobitnie brzmią słowa innego naukowca muzułmańskiego który kilka dni przed masakrą w Orlando, mówił że jedyną karą dla homoseksualisty jest śmierć (Film poniżej). Jak obrzydliwym trzeba być aby wzywać tolerancję gdy samemu tej tolerancji się nie oferuje. ZOBACZ: Taka ciekawostka dla lewaków: Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym homoseksualizm nigdy … […]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here